Inteligentné hodinky môžu mať prémiový dizajn, no častokrát sa stáva, že nemajú dostatočnú odolnosť. Toto ale nie je prípad zariadenia od spoločnosti Amazfit, ktoré má mimoriadne solídnu konštrukciu. Prežije nárazy, otrasy, ale aj mimoriadne vysoké či nízke teploty. Po celý čas sa pri tom môžete spoliehať na krásny displej a vynikajúcu výdrž batérie. Amazfit T-Rex 2 kúpite po zľave za super peniaze. Takúto ponuku by bola škoda nevyužiť.

Zariadenie používa 1,39″ obrazovku typu AMOLED s funkciou Always-on a vysokým rozlíšením 454×454 pixelov (326 ppi). Amazfit T-Rex 2 dostali do vienka aj špeciálne tvrdené sklo, ktoré bráni vzniku odtlačkov prstov. Do ich výbavy potom patrí dvojpásmové GPS, akcelerometer, senzor tlaku, senzor svetla či geomagnetický senzor. Samozrejmosťou sú potom funkcie ako meranie srdcovej frekvencie, oxymeter, meranie úrovne stresu či sledovanie spánku. Ide skrátka o všetko, čo budete potrebovať.

No a cena? Už sme si zvykli, že inteligentné hodinky od iných výrobcov než spoločnosti Apple bývajú niekoľkonásobne lacnejšie a ináč tomu nie je ani v prípade Amazfit T-Rex 2. Toto zariadenie, ktoré môžete spárovať s iOS aj Android zariadením, sa štandardne predáva za 229 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ho kúpite od 158,9 €. Ušetríte teda 70 € a zaplatíte polovicu toho, čo by vás stáli základné Apple Watch SE 2. generácie, ktoré nemajú ani Always-on displej!

Amazfit T-Rex 2 majú vojenskú odolnosť a podporujú množstvo športov

Amazfit T-Rex 2
Zdroj: YouTube / GadgetIn / Lim Reviews

Nekúpite si pri tom len tak „obyčajné“ inteligentné hodinky. Amazfit T-Rex 2 totiž spĺňajú normu americkej armády STD-MIL-810G, vďaka čomu budete mať istotu, že ich bežným používaním nezničíte. Spomeňme napríklad odolnosť voči vode až na úrovni 100 M (10 ATM), čo je v tejto kategórii vysoký nadštandard. Hodinky tiež budú fungovať aj vtedy, keď ich vystavíte mrazivému počasiu až pri teplote -30 °C!

O kompatibilitu sa stará technológia Bluetooth 5.0 a na prázdno nevyjdu ani tí, ktorí radi športujú. K dispozícii totiž budete maž až 150 rôznych režimov, vrátane automatické rozpoznávania aktivity. Ak si teda tréning zabudnete manuálne zapnúť, hodinky sa o to postarajú.

Extrémna výdrž batérie 

Amazfit T-Rex 2
Zdroj: YouTube / MinistryTech (screenshot)

Ich ďalšou veľkou pridanou hodnotou je potom výdrž batérie, za ktorú Amazfit T-Rex 2 vďačia vstavanému 500 mAh akumulátoru. Podľa výrobcu zvládnu približne 24 dní na jedno nabitie, no v realite sa budete pohybovať skôr pri 1 – 2 týždňoch. To je tak či tak svkelá hodnota.

Prečítajte si tiež  Toto sú slovenské ceny za iPad Air 5. generácie

Ak sa teda pýtate, či si kúpiť Amazfit T-Rex 2, z nášho pohľadu tieto inteligentné hodinky dávajú zmysel. Samozrejme, pokiaľ ste verným fanúšikom spoločnosti Apple a preferujete skôr Apple Watch, na toto zariadenie zabudnite. Na druhej strane, ak ste odhodlaní prekúsnuť dokonalú kompatibilitu v rámci ekosystému a nevadí vám ani absencia telefonovania cez hodinky, prípadne nepohodlného odpovedania na správy, nevidíme dôvod, prečo by ste si Amazfit T-Rex 2 nemali vybrať.

Po kliknutí na tento odkaz ich zoženiete za najlepšie ceny na slovenskom trhu. Podľa výrobcu ide o produkt, ktorý vám bude verne slúžiť celé roky. Zároveň sa o Amazfit T-Rex 2 hovorí, ako o ľudovom konkurentovi pre Apple Watch Ultra. Dajte nám vedieť do komentára, čo si o nich myslíte vy.

Amazfit T-Rex 2
Zdroj: YouTube / Outdoor Zone (screenshot)

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here