Pre náročných zákazníkov, ktorí hľadajú absolútne špičkové inteligentné hodinky s plnou senzorovou výbavou a extrémnou odolnosťou máme dobré správy. Amazfit T-Rex Ultra, ktoré sú často označované aj za lacnejšiu alternatívu pre Apple Watch Ultra si teraz môžete kúpiť za rekordne nízku cenu. Tieto hodinky majú absolútne všetko, čo budete potrebovať.

Začať by sme mohli 1,39″ HD AMOLED displejom s funkciou Always-on a rozlíšením 454 × 454. Chráni ho tvrdené sklo, ktoré má špeciálnu povrchovú úpravu proti odtlačkom prstov. Obrazovka je osadená v robustnom tele z nehrdzavejúcej ocele, ktoré zároveň spĺňa vojenskú certifikáciu MIL-STD 810GV skratke to znamená, že prežije aj apokalypsu. Apple Watch T-Rex Ultra majú aj extrémne presnú dvojpásmovú GPS a celý rad snímačov na meranie srdcového tepu, hladiny kyslíka v krvi, dĺžky a kvality spánku či úrovne stresu.

Toto všetko a ešte oveľa viac si pri tom môžete zaobstarať za veľmi výhodnú cenu. Amazfit T-Rex Ultra sa v čase uvedenia na trh predávali až za 500 €, avšak dnes ich viete po kliknutí na tento odkaz získať len za 370 €. To za takto dobre vybavený produkt vôbec nie je veľa peňazí.

Amazfit T-Rex Ultra
Zdroj: Amazfit

Ešte sme vám totiž nepovedali, že s hodinkami sa môžete ísť aj potápať až do hĺbky 30 metrov, čo zabezpečuje certifikácia 10 ATM (100 M). Zariadenie má tiež všetky možné senzory ako akcelerometer, gyroskop, barometer či geomagnetický senzor. Amazfit T-Rex Ultra dostali do vienka dokonca aj topografické mapové podklady, čo je obrovská výhoda napríklad pri behaní, alebo inom type tréningov.

Samozrejmosťou je aj 160 vymakaných športových režimov s funkciou automatického rozpoznávania pohybu či brutálna výdrž batérie, o ktorú sa stará vstavaný 500 mAh akumulátor. V štandardom režime vydržia Amazfi T-Rex Ultra až 20 dní na jedno nabitie. Ak však budete príliš aktívny a často s nimi vykonávať náročné tréningy, alebo úlohy, počítajte skôr s výdržou na úrovni 10 dní. Toto všetko môžete mať po kliknutí na tento odkaz len za 370 €. Z nášho pohľadu je to ponuka, ktorá sa neodmieta.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Ako ušetriť 100 € pri nákupe Windows alebo balíčku Office v rámci akcie "Späť do školy" od Keysworld?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -