Minulý piatok sme sa konečne dočkali spustenia predobjednávok pre novú generáciu Apple Watch. Apple sa s uvedením hodiniek v porovnaní s ostatnými čerstvo predstavenými zariadeniami omeškal, no prvé kusy sa dostanú k svojim majiteľom už o pár dní. Ak ale nepatríte k šťastlivcov, ktorí si hodinky stihli predobjednať minulý týždeň, s ich zháňaním v deň začiatku predaja môžete mať problém.

Prečítajte si tiež  Užívatelia nie sú spokojní s novými farbami pre Apple Watch Series 7

Informáciu o expedovaní prvých kusov potvrdila aj samotná firma Apple, aspoň pre objednávky vytvorené krátko po pridaní do Online Storu. Dostupnosť u prémiových resellerov bude väčší problém. Môžu za to problémy s produkciou a samozrejme aj neskorší príchod zariadenia.

Apple Watch Series 7 sa síce dostanú do predajní a centrálnych skladov ešte pred oficiálnym začiatkom predaja, ktorý tento rok vychádza na 15.10. 2021, no drvivá väčšina kusov poputuje práve k predobjednávateľom. V špeciálnych prípadoch sa to nemusí týkať kusov určených na testovanie pre vývojárov alebo popredné technologické portály čakajúce na recenzie.

Apple Watch 7

Napriek tomu, že sme sa v prípade novej generácie nedočkali žiadnej závratnej revolúcie, o hodinky je obrovský záujem. Apple Watch Series 7 ocenia hlavne noví užívatelia, ktorí ešte watchOS nevyskúšali na vlastnej koži, alebo majitelia starších hodiniek. Podobne ako v prípade nových iPhonov, ani nové Apple Watch sa od svojich minuloročných kolegov veľmi nelíšia.

Ako ste na tom s Apple Watch Series 7 vy? Stihli ste si hodinky predobjednať alebo odkladáte kúpu na neskôr, poprípade si počkáte na ďalší model? Podeľte sa s nami o názor v komentároch.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -