Predstavenie novej generácie hodiniek Apple Watch sa v podstate už od začiatku nesie na obrovskej vlne negativity. Prvotné odhady leakerov a analytikov sa nakoniec ukázali ako strely do prázdna a my sme sa dočkali iba mierneho refreshu v porovnaní s minuloročnými hodinkami. Okrem nezmeneného dizajnu, rovnakého čipu a len minimálnych zmien sa jablková komunita sťažuje aj na nové farebné varianty.

Prečítajte si tiež  Máte záujem o Apple Watch Series 7 a nestihli ste predobjednávku? Dočkáte sa zrejme až o mesiac

Najväčšiu roztržku na sociálnych sieťach spustilo hlavne stiahnutie obľúbených klasických farieb v podobe Silver a Space Grey. Dvojica farebných prevedení sprevádza Apple Watch prakticky od prvej generácie preto je pochopiteľné, že sa Apple nadšenci tejto zmene bránia. Farby boli nahradené novými variantami Starlight a Midnight. Päticu farebnej škály dopĺňajú variácie (PRODUCT)RED, Green a Blue.

Apple malo v pláne zladiť nové hodinky s predstavenými telefónmi iPhone 13 a iPhone 13 mini, nakoľko až na zelenú a ružovú farbu sa jedná o presne rovnaké farebné odtiene. Modrá a červená farba sa tiež trochu líši od svojich minuloročných predchodcov. Tieto zmeny sa okrem rovnakého čipu a minimálneho zväčšenia obrazovky podpíšu na negatívnych ohlasoch zrejme najviac.

Apple Watch Series 7

Problémom sú aj náramky, ktoré k novým farbám nepasujú v rovnakom rozsahu ako v prípade minulých generácií. Apple určite v najbližších mesiacoch prinesie hneď niekoľko nových farebných prevedení ako pre pre klasické silikónové náramky, tak aj pre textilné a link bracelety.

Ako vnímate nové Apple Watch Series 7 vy? Plánujete si novú generáciu hodiniek zaobstarať alebo si radšej počkáte na novší model do budúceho roka? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov pod článkom.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -