Len pred malou chvíľou sme vás informovali o tom, že spoločnosť Apple vydala aktualizáciu iOS 16.3.1 pre všetkých majiteľov podporovaných iPhonov. Firma však spolu s týmto updatom vydala aj sériu ďalších aktualizácií, ktoré sa týkajú ostatných produktov. No a výnimkou neboli ani inteligentné hodinky Apple Watch.

Aj tento článok vznikol vďaka e-shopu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné kryty pre váš iPhone ale aj iné Apple produkty. Vybavenie objednávky je veľmi rýchle a platiť môžete samozrejme aj cez Apple Pay (reklama)

Práve tie sa dočkali novej verzie operačného systému s označením watchOS 9.3.1. Pokiaľ máte podporovaný model s inštaláciou určite neváhajte.

Hoci nejde o žiaden veľký update, podľa spoločnosti Apple opravuje sériu nedostatkov a bezpečnostných chýb, s ktorými sa mohli používatelia sporadicky stretávať. Technologický gigant ich však vo svojom oficiálnom dokumente nijako nekonkretizoval.

Postup inštalácie je veľmi jednoduchý. Potrebujete na to len svoj iPhone (podmienkou iOS 16.3 a pripojenie ku Wi-Fi) a Apple Watch. Hodinky musia byť po celý čas v elektrickej sieti a na začiatku procesu dosahovať aspoň 50% batérie.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple práve vydalo iOS 16.1.2 pre všetkých používateľov. Toto nová aktualizácia prináša
Môže ťa zaujímať
- Reklama -