Len pred malou chvíľou sme vás informovali o tom, že spoločnosť Apple vydala aktualizáciu iOS 16.3.1 pre všetkých majiteľov podporovaných iPhonov. Firma však spolu s týmto updatom vydala aj sériu ďalších aktualizácií, ktoré sa týkajú ostatných produktov. No a výnimkou neboli ani inteligentné hodinky Apple Watch.

Aj tento článok vznikol vďaka e-shopu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné kryty pre váš iPhone ale aj iné Apple produkty. Vybavenie objednávky je veľmi rýchle a platiť môžete samozrejme aj cez Apple Pay (reklama)

- Reklama -

Práve tie sa dočkali novej verzie operačného systému s označením watchOS 9.3.1. Pokiaľ máte podporovaný model s inštaláciou určite neváhajte.

Hoci nejde o žiaden veľký update, podľa spoločnosti Apple opravuje sériu nedostatkov a bezpečnostných chýb, s ktorými sa mohli používatelia sporadicky stretávať. Technologický gigant ich však vo svojom oficiálnom dokumente nijako nekonkretizoval.

Postup inštalácie je veľmi jednoduchý. Potrebujete na to len svoj iPhone (podmienkou iOS 16.3 a pripojenie ku Wi-Fi) a Apple Watch. Hodinky musia byť po celý čas v elektrickej sieti a na začiatku procesu dosahovať aspoň 50% batérie.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -