Spoločnosť Apple je preslávená svojimi vydarenými reklamnými kampaňami. Tie sú zvyčajne jednoduché, vtipné a propagujú užitočné funkcie, ktoré máme tak radi. Dnes sa môžete pozrieť na čerstvo zverejnenú kampaň Big Fish, ktorá propaguje funkciu Double Tap dostupnú na inteligentných hodinkách Apple Watch.

Pre tých čo nevedia, Double Tap umožňuje ovládať hodinky aj bez toho, aby ste sa dotkli ich displeja. Hodí sa to vtedy, keď máte plné ruky a potrebujete niečo potvrdiť, prípadne aktivovať konkrétnu funkciu. Stačí dať ku sebe palec a ukazovák, dvakrát poklepať a hodinky to vďaka senzorom zaznamenajú a potvrdia stlačenie.

V novej reklame je to demonštrované pomerne zábavným spôsobom. Muž chytí obrovskú rybu a chce sa s ňou odfotiť. Keďže je však sám, musí si poradiť so svojim iPhonom a Apple Watch. A presne v tom ho napadne skombinovať dve šikovné funkcie.

Na Apple Watch totiž viete ovládať kameru svojho iPhonu s tým, že sa vám na displeji hodiniek ukáže aj obraz v reálnom čase. Pokiaľ si teda pripravíte telefón a zapnete túto apku, cez gesto Double Tap môžete potvrdiť stlačenie spúšte.

Funkcia Double Tap bola predstavená len minulý rok, ako jedna z hlavných inovácií inteligentných hodiniek Apple Watch Series 9 a Apple Watch Ultra 2. generácie. Na žiadnych iných modeloch žiaľ zatiaľ nie je dostupná.

Ak však uvažujete nad upgradom, prípadne nad tým, že Apple Watch po prvýkrát vyskúšate, takto pred letom na to máte fantastickú príležitosť. Zariadenia sú totiž v zľave. Ceny v zátvorke predstavujú čiastky, za ktoré sa hodinky predávali v čase uvedenia na trh.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Takto v USA rabovali Apple Store počas posledných dní.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -