Jablková spoločnosť sa pred niekoľkými hodinami postarala o vydanie nového systému iOS 16.5 pre všetkých majiteľov podporovaných iPhonov. Firma však spolu s týmto updatom vydala aj sériu ďalších aktualizácií, ktoré sa týkajú ostatných produktov.

Výnimkou neboli ani inteligentné hodinky Apple Watch, na ktoré dorazila aktualizácia watchOS 9.5. Tá sa zamerala najmä na opravu chýb a nedostatkov a pridala aj nové Pride ciferníky, ktoré boli odhalené pred pár dňami.

Postup inštalácie je veľmi jednoduchý. Potrebujete na to len svoj iPhone (podmienkou iOS 16.4 a pripojenie ku Wi-Fi) a Apple Watch. Hodinky musia byť po celý čas v elektrickej sieti a na začiatku procesu dosahovať aspoň 50% batérie.

Novinky v systéme watchOS 9.5

watchOS 9.5 prináša nové funkcie, vylepšenia a opravy chýb vrátane nového ciferníka Oslava Pridu na oslavu komunity a kultúry LGBTQ+.

Informácie o bezpečnostnom obsahu aktualizácií Apple softvéru nájdete na stránke:https://support.apple.com/kb/HT201222


Aj tento článok sme vytvorili vďaka nášmu novému e-shopu Loopi.sk, kde si môžete zakúpiť kvalitné príslušenstvo pre svoj iPhone, Apple Watch, Mac alebo ďalšie zariadenia. Využite aj drobnú zľavu pri platbe cez Apple Pay.

LOOPI
REKLAMA

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple má nových inžinierov na bezdrôtové nabíjanie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -