watchOS 7.3

Len pred pár minútami sme vás informovali, že Apple vydalo iOS 14.4 a iPadOS 14.4 v rámci prvej vývojárskej beta verzie. Súčasťou tejto aktualizácie je aj watchOS 7.3 Beta 1, a teda systém, ktorý už čoskoro nahradí watchOS 7.2. Ten nám pred dvoma dňami sprístupnil službu Apple Fitness+, aktualizoval EKG (vo vybraných krajinách) a ponúkol zopár ďalších drobností.

Ak si chcete watchOS 7.3 Beta 1 nainštalovať na svoje Apple Watch, musíte si stiahnuť správny konfiguračný profil z Apple Developer Center. Pokiaľ nepatríte medzi vývojárov, neoficiálnej ceste sa radšej vyhnite. Môžete si spôsobiť nepríjemné problémy so zariadením. Apple čoskoro pridá aj verejnú beta verziu watchOS 7.3 pre bežných používateľov, ktorá bude pre vás vhodnejšia.

Momentálne nie je známe, čo všetko prináša aktualizácia watchOS 7.3. Určite však opravuje chyby, ktoré sa nedali vyriešiť vo watchOS 7.2, zlepšuje stabilitu, výkon, výdrž batérie a mnoho ďalšieho.

Presnejšie informácie budeme mať až počas zajtrajšieho dňa, keď si vývojári vyskúšajú aktualizovaný systém na vlastnej koži. Je možné, že sa dočkáme aj nejakej novej funkcie, no nechceme predbiehať.

Ak sa radíte do vývojárskeho programu spoločnosti Apple, napíšte nám do komentára, ako vám aktualizácia funguje a či ste s ňou spokojní. Budeme radi za každý váš názor a postreh.

Prečítajte si tiež  Nový 13" MacBook Pro s čipom M2 by mohol doraziť už budúci mesiac
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.