Apple Watch sú produkt, ktorý aktualizujeme pravidelne. Samozrejme nie tak často ako napríklad iOS ale občas príde nejaké vylepšenie, ktoré nás poteší. Takýto deň nastal práve dnes a vy si môžete aktualizáciu WatchOS 6.1.1 stiahnuť na svoje hodinky prakticky okamžite.

Apple vydalo WatchOS 6.1.1. Pozrite sa čo prináša

Apple dnes malo veľký „aktualizačný deň“. Softvérového „vynovenia“ sa dočkali všetky iPhony, iPady, Macy, Apple TV a dokonca aj hodinky Apple Watch. Spoločnosť si pre ne naservírovala verziu WatchOS 6.1.1, o ktorej sme už ale počuli nakoľko podliehala spolu s iOS 13.3 dlhodobému beta testovaniu.

Samotná aktualizácia nie je najmenšia po stránke zaoberajúceho miesta. Aj to naznačuje fakt, že opravuje možno väčšie množstvo rozsiahlejších problémov. Konkrétne sa bavíme o veľkosti updatu na úrovni 170-180 MB čo nie je pri týchto inteligentných hodinkách najmenej. Tak ako sme už na to pri hodinkách Apple Watch zvyknutí, Apple bol s tým, čo táto aktualizácia dokáže veľmi stručný.

V podstate spoločnosť uviedla iba to, že prináša rozšírené možnosti zabezpečenia. Logicky ale môžeme očakávať aj zlepšenie výkonu, stability či výdrže batérie zariadenia. Tak je to pri podobných aktualizáciách v podstate vždy. Možno aj to je dôvod, prečo by ste nad aktualizáciou nemali dlho uvažovať. Hodinky vám určite nezhorší po stránke výkonnosti.

Ako systém nainštalovať?

Pokiaľ používate hodinky Apple Watch ako celkom nový produkt a ešte ste si nezvykli, pomôžeme vám aj s inštaláciou tohto operačného systému. Vaše hodinky musia byť nabité aspoň na 50% a následne byť po celý čas aktualizácie napojené na el. sieť. Potom stačí aktualizáciu vyvolať už len na iPhone v aplikácii Watch alebo potom v samotných hodinkách.

My už samozrejme túto verziu operačného systému naplno testujeme. Konkrétne na troch generáciách Apple Watch (series 1,2,3). Doposiaľ sme sa nestretli so žiadnym problémom, takže vám update vrelo odporúčame. Napíšte nám čo si o ňom myslíte vy…

Apple Watch Series 3 hlavná ponuka
Apple vydalo WatchOS 6.1.1. Pozrite sa čo prináša – svetapple.sk
Prečítajte si tiež  Apple Watch Edition za 410 $ ? Žiaden problém!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -