Ako už určite viete, Apple neustále tvrdo pracuje na svojich softvérových aktualizáciách. Vo veľkom na to využíva beta verzie, ktoré sú dostupné týždne či dokonca mesiace pred uvedením systému na trh. Apple dnes vydalo iOS 13.3 beta 4 a celú radu ostatných systémov. Je jasné, že už oficiálna verzia klope na dvete.

Apple vydalo iOS 13.3 beta 4. Spolu s ním aj betu iPadOS 13.3, tvOS 13.3 a WatchOS 6.1.1.

Apple po prvý krát vydalo iOS 13.3. beta ešte 6. novembra. Dá sa teda povedať, že tretia veľká aktualizácia novinky sa už testuje presne mesiac. Ani sa nečudujeme, že si na tom spoločnosť dáva tak moc záležať.

iOS 13 nemal príliš dobrý štart a množstvo ľudí sklamal. Jeho nestabilita, zhoršená výdrž batérie či výkonu ako aj rôzne chyby otravujú mnohých používateľov (majiteľov predovšetkým starších modelov) dokonca dodnes.

Apple sa už trochu upokojilo s počtom aktualizácii a vydáva ich opäť v dlhčích časových úsekoch. Prednedávnom vyšla po dlhšej dobe menšia aktualizácia a už čoskoro sa môžeme tešiť na ďalšiu, tentoraz veľkú.

- Reklama -

Update pre všetkých príde už čoskoro

Tá príde už s označením iOS 13.3 a prinesie so sebou aj iPadOS 13.3, tvOS 13.3 či WatchOS 6.1.1. Presný dátum síce nepoznáme, no myslíme si, že to bude buď na budúci týždeň alebo potom o dva týždne. Apple to ale bude chcieť určite stihnúť pred Vianocami.

4. beta verzia opravuje rôzne, ešte stále sa vyskytujúce chyby. Taktiež sa tu Apple zameralo predovšetkým na stabilitu, výkon a výdrž batérie. Možno to bude práve tá verzia operačného systému, ktorá bude konečne fungovať presne tak ako očakávame.

Samozrejme, toto mala priniesť už vôbec úplne prvá, septembrová verzia iOS 13. Aj majster tesár sa raz ale utne a v tomto smere si Apple so svojim softvérom zavarilo doslova poriadne.

My ale miesto nadávania budeme trpezlivo čakať, kým dá spoločnosť všetko dokopy aby systém fungoval tak ako má. Máme v živej pamäti, ako sa niečo podobné stalo v prípade iOS 8, v roku 2014. Aj vtedy sme museli trpezlivo počkať. Tešíte sa na novú aktualizáciu aj vy?

Apple včera vydalo iOS 13.3, iPadOS 13.3, tvOS 13.3 a WatchOS 6.1.1 v prvej beta verzii.
ios 13.3 – svetapple.sk
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here