Kedysi sme aktualizovali len naše počítače, neskôr telefóny a teraz už aj hodinky. Apple práve dnes vydalo aktualizáciu watch0S 6.2.1. V poradí je to už siedmy update, ktorý sa týka verzie systému watchOS 6. Pozrite sa, čo je nové.

Apple vydalo watchOS 6.2.1 pre hodinky Apple Watch!

Prešiel pomerne krátky čas a už tu máme ďalšie odstraňovanie chýb. Len pred dvoma týždňami sme sa dočkali watchOS 6.2 pre hodinky Apple Watch. Podobne, ako pri iOS aj tu Apple neurobilo všetky potrebné opravy a vylepšenia. Teraz to vývojári doháňajú rýchlym a menším updatom. Ten sa zameriava predovšetkým na jednu chybu, ktorou donedávna trpel iPhone a iPad.

Podľa poznámok by už nemal robiť problémy „zvukový“ Face Time, ktorý nebolo možné uskutočniť so zariadeniami s operačným systémom iOS 9.3.6 a starším alebo OS X El Capitan 10.11.6 a starším. Je to v zásade všetko, čo sa o watchOS 6.2.1 dozvedáme.

Treba ale jednou vetou povedať, že Apple už dávno nepíše o opravách drobnejších chýb, ktoré by mali zabezpečiť lepšiu plynulosť systému a tak isto aj výdrž batérie. Tie sú samozrejme tiež súčasťou tejto aktualizácie. Pokiaľ teda môžete, určite si ju nainštalujte. Možno sa zbavíte niečoho, čo vás už dlhšiu dobu trápi a Apple to nepovažovalo za tak dôležité, aby to písalo do poznámok.

Pokiaľ si ju chcete update nainštalovať, myslite na to, že vaše hodinky musia byť nabité minimálne na 50% svoje kapacity a takisto musia byť počas celého procesu pripojené na nabíjačke. Tak čo hovoríte na novú verziu vy?

Apple vydalo watchOS 6.2.1 pre hodinky Apple Watch!
Apple vydalo watchOS 6.2.1 pre hodinky Apple Watch!
Prečítajte si tiež  Toto sú nové Emoji, ktoré sa objavia v iOS 13
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.