Očakávali sme, že piata bude definitívne posledná. Napokon sa tak ale nestalo a jablková spoločnosť pridáva ešte jednu, v poradí už šiestu beta verziu iOS 13.4 a watchOS 6.2, ktorá je momentálne dostupná pre všetkých vývojárov. Celé je to v čase, kedy sme len malý krôčik, pred oficiálnym vydaním systémov pre bežných používateľov.

Apple vydalo iOS 13.4 a watchOS 6.2 v šiestej beta verzii!

Prešlo len niečo vyše týždňa od dňa, kedy sme vás informovali o tom, že Apple vydáva piatu a pravdepodobne poslednú beta verziu iOS 13.4 (pred oficiálnou, plnou verziou určenou používateľom). Napokon sa tak ale nestalo a vývojári majú odhaliť ešte na poslednú chvíľu, všetky možné nedostatky, ktoré by sa v systéme mohli skrývať. To isté platí aj pre inteligentné hodinky Apple Watch s operačným systémom watchOS 6.2.

Podľa oficiálnych informácii, Apple vydá iOS 13.4, watchOS 6.3 a všetky ostatné systémy 24. marca v podvečerných hodinách. Každý, kto teda bude mať možnosť, si bude môcť nainštalovať túto aktualizáciu, na ktorú čakáme už viac ako mesiac.

Firma sľubuje, že v tomto prípade vyladí všetky nedostatky a neduhy predošlých systémov. Dočkáme sa teda podstatne lepšej stability, vyššieho výkonu a v neposlednom rade aj predĺženia výdrže batérie. Posledná, šiesta beta verzia, neponúka žiadne zásadné zmeny a ani vylepšenia. Podľa prvých ohlasov od vývojárov, je totožná ako piata beta.

Dá sa teda hovoriť o tom, že je to v podstate finálny stav systému, ktorý môžu niektorí ľudia testovať pred jeho vydaním a dolaďovať drobné nedostatky. Ťažko povedať, či sa dočkáme aj Public Beta šiestej bety. Vzhľadom ale na to, že približne za týždeň vyjde iOS 13.4 oficiálne, neočakávame ju.

Apple vydalo iOS 13.4 a watchOS 6.2 v šiestej beta verzii!
Apple vydalo iOS 13.4 a watchOS 6.2 v šiestej beta verzii!
Prečítajte si tiež  iPhone 12 mini a iPhone 12 Pro Max budú dostupné až v novembri.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.