Niekto si to všimol, niekto možno nie. Operačný systém watchOS včera obdržal aktualizáciu s označením 6.2.5. Všetko popri vydaní nových GM beta verzii iOS 13.5, iPadOS 13.5 a tvOS 13.4.5. Čo prináša táto novinka pre vaše Apple Watch sa dočítate v článku.

Apple vydalo watchOS 6.2.5.

Tak ako už býva zvykom, Apple nerobí v prípade watchOS veľké zmeny vrámci updatov s podobným označením (6.X.5). V tomto prípade sme sa teda dočkali snáď len jedného viditeľného vylepšenia a tým sú nové ciferníky podporujúce LGBT komunitu, ktoré pasujú k remienkom predstaveným včera.

Apple predstavilo nové remienky pre Apple Watch. Podporujú hnutie LGBT.
Nové ciferníky

Jablková spoločnosť informuje, že vrámci aktualizácie pribudlo niekoľko opráv a vylepšení, ktoré neboli bližšie špecifikované. Jedná sa teda o „drobnosti“, s ktorými sa mohli niektorí používatelia na vybraných modeloch stretávať, no nešlo o zásadné nedostatky. Za každých okolností vám odporúčame update nainštalovať, aby ste mali aktuálny softvér…

Čo sa týka veľkosti, celý balík má približne 150 MB. Myslieť treba aj na voľné miesto potrebné pre inštaláciu. Aktualizáciu môžete vykonať prostredníctvom iPhonu, cez aplikáciu Watch. Stačí ak v nej otvoríte všeobecné -> aktualizácia softvéru -> nájdete update. Tak isto vám možno vyskočí aj automatické upozornenie na hodinkách, cez ktoré tento proces zjednodušíte.

Dôležité je podotknúť, že na inštaláciu aktualizácie budete potrebovať aspoň 50% kapacity batérie a zariadenie musí byť po celý čas napojené na nabíjačke. Takisto musí byť v blízkosti pochopiteľne aj iPhone, cez ktorý celá aktualizácia prebieha. Máte už watchOS 6.2.5 na vašich hodinkách? Opravil chyby, ktoré vás trápili? Napíšte nám do komentára!

Apple vydalo watchOS 6.2.5. Máte už nainštalovanú novú aktualizáciu?
Apple vydalo watchOS 6.2.5. Máte už nainštalovanú novú aktualizáciu?
Prečítajte si tiež  2-násobná výdrž vďaka špeciálnemu náramku!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.