Je už skoro zvykom, že sa cupertinský gigant snaží povzbudiť svojich zamestnancov po celom svete, aby uzatvárali všetky krúžky aktivity, na inteligentných hodinkách Apple Watch. Ak sa im to podarí, získajú odmenu. Zvyčajne sa táto výzva uskutočňuje vo februári, no tento rok to nebolo možné. Celá udalosť sa teda presunula a podľa správ skončí 16. augusta.

Apple vyzýva zamestnancov aby uzavreli krúžky s aktivitou

Hoci koronavírus mierne narušil plány s aktivitami jablkovej spoločnosti, neznamená to, že sa úplne zrušili. Aj tento rok sa mala tá hlavná konať vo februári, no nakoľko ľudia hromadne ostávali doma, jej spustenie by nebolo celkom férové.

Práve v týchto dňoch však bola výzva opäť obnovená a všetci pracovníci, ktorí majú záujem ju naplniť sa musia snažiť, aby uzavreli všetky 3 kruhy s aktivitou na svojich Apple Watch. Koniec udalosti je naplánovaný na 16. augusta.

No a aká bude odmena v prípade, že sa všetko podarí naplniť? Samozrejme, že nepôjde o žiaden finančný bonus. Zamestnanci získajú tričko s nápisom 2020, ktoré bolo inšpirované práve krúžkami aktivity. Je to možno iba maličkosť, no zároveň aj pekná každoročná spomienka.

- Reklama -

Okrem iného absolventi dostávajú aj hodnotenie v podobe zlatého, strieborného a bronzového odznaku. Zaujímavý spôsob, ako motivovať ľudí k pohybu, čo poviete?. Apple robí podobné výzvy niekoľkokrát do roka a týkajú sa aj bežných používateľov. Odmenou sú odznaky a unikátne nálepky do aplikácie iMessage. Zúčasťňujete sa ich aj vy?

Apple vyzýva zamestnancov aby uzavreli krúžky s aktivitou.
Apple vyzýva zamestnancov aby uzavreli krúžky s aktivitou.

zdroj

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here