Cvičenie hrou. Aj tak by sme mohli nazvať iniciatívu spoločnosti Apple, ktorá sa vás snaží dostať popri rôznych udalostiach dostať do pohybu. Robí to veľmi jednoducho a rafinovane. Pre Apple Watch aktivitu firma vytvára najrôznejšie výzvy, ktoré následne používateľ plní. Ako odmenu dostáva odznaky a nálepky, ktoré je možné používať v iMessage.

Apple Watch majú pre vás na Valentína novú výzvu.

V Cupertine boli zase kreatívni. Na Valentína môžete získať viac ako len opätovnú lásku od vášho partnera. Pokiaľ sa rozhodnete plniť výzvy na vašich hodinkách Apple Watch, môžete mať aj sadu samolepiek, ktoré sa následne dajú používať v správach.

Tak isto je na túto udalosť pripravený aj špeciálny odznak. Motiváciou pre vás môže byť to, že sa rovnaká akcia už nikdy nebude opakovať. Ak sa vám teda nálepky páčia, mali by ste ju splniť. Nie je to koniec koncov nič náročné.

Apple zverejnilo pre svojich zamestnancov novú výzvu cez Apple Watch.

Úplne bude stačiť, pokiaľ v dátume od 8. do 14. februára 2020 uzatvoríte každý jeden deň zelený krúžok s cvičením. Zvyčajne je súčasťou podobných výziev aj nutnosť uzatvoriť krúžok státia alebo krúžok pohybu (prípadne všetky 3 kruhy súčasne). V tomto prípade to ale tak nie je, takže sa až tak moc nenarobíte.

- Reklama -

Akonáhle výzvu dokončíte, automaticky sa vám odomknú spomínané nálepky a tiež odznak. Podobných akcii je počas celého roka hneď niekoľko. Pokiaľ sa vám teda páči iniciatíva spoločnosti Apple v tomto smere, určite nás sledujte. Vždy o nej informujeme. Do komentára nám nezabudnite napísať to, aké výzvy sa vám už v minulosti podarilo splniť. Baví vás táto činnosť alebo výzvy plníte popri vašom bežnom pohybe?

Apple Watch majú pre vás na Valentína novú výzvu. Toto môžete získať!
Apple Watch majú pre vás na Valentína novú výzvu. Toto môžete získať!
Apple Watch majú pre vás na Valentína novú výzvu. Toto môžete získať!
Apple Watch majú pre vás na Valentína novú výzvu. Toto môžete získať! – svetapple.sk
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here