Chcete Apple Watch, no nechce za toto zariadenie platiť veľa peňazí? Apple má alternatívu, ktorá dáva zmysel. V prípade, že sa viete uspokojiť s jemne obmedzeným modelom, k dispozícii sú tu Apple Watch SE s perfektnými funkciami, kvalitným displejom a vďaka zľave aj nízkou cenovkou. Slúžiť vám budú verne niekoľko rokov.

Aby sme vás dlho nenapínali, v tomto článku si rozoberieme hneď dve generácie Apple Watch SE. Tá prvá prišla na trh ešte v roku 2020 a dostala procesor S5. Za cenu len 272,90 € sa môžete tešiť na menší 40 mm model, ktorý vám zmeria tep, odsleduje aktivitu a upozorní vás na notifikácie. Ak by vám táto veľkosť nevyhovovala, v ponuke je aj väčšia 44 mm verzia, ktorú zoženiete po zľave od 287 €. Zďaleka sme ale neskončili.

- Reklama -

Spoločnosť Apple v roku 2022 oznámila nové Apple Watch SE, ktoré majú rovnaký dizajn (i keď s viacerými drobnými zmenami) a výkonnejší procesor S8. Zariadenie by vďaka nemu nemalo byť iba rýchlejšie, ale rovnako by malo byť schopné vydržať dlhšie s najnovšími aktualizáciami systému. Jeho cena začína na úrovni 295 € za menšiu 40 mm verziu a 336 € za väčšiu 44 mm verziu.

Ako môžete vidieť, v prípade novšej generácie Apple Watch SE nie je cenové zvýhodnenie až také výrazné, nakoľko tieto hodinky prišli na trh iba pred mesiacom a tak sú stále považované za novinku, ktorá sa dobre predáva. Ak ale chcete dobré hodinky za veľmi rozumné peniaze, naše odporúčanie padá práve Apple Watch SE 2020. Ide o produkt, ktorému ani v dnešnej dobe naozaj nič nechýba a verne vám bude slúžiť ešte aspoň 2 – 3 roky.

Apple Watch s remienkom z Apple Watch Ultra
Zdroj: Unsplash / Ricardo Resende

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -