Chcete Apple Watch, no nechce za toto zariadenie platiť veľa peňazí? Apple má alternatívu, ktorá dáva zmysel. V prípade, že sa viete uspokojiť s jemne obmedzeným modelom, k dispozícii sú tu Apple Watch SE s perfektnými funkciami, kvalitným displejom a vďaka zľave aj nízkou cenovkou. Slúžiť vám budú verne niekoľko rokov.

Aby sme vás dlho nenapínali, v tomto článku si rozoberieme hneď dve generácie Apple Watch SE. Tá prvá prišla na trh ešte v roku 2020 a dostala procesor S5. Za cenu len 272,90 € sa môžete tešiť na menší 40 mm model, ktorý vám zmeria tep, odsleduje aktivitu a upozorní vás na notifikácie. Apple Watch SE (40 mm) kúpite za najlepšie ceny na Slovensku u týchto predajcov.

Ak by vám táto veľkosť nevyhovovala, v ponuke je aj väčšia 44 mm verzia, ktorú zoženiete po zľave od 287 €. Zďaleka sme ale neskončili. Apple Watch SE (44 mm) kúpite za najlepšie ceny na Slovensku u týchto predajcov.

Spoločnosť Apple v roku 2022 oznámila nové Apple Watch SE, ktoré majú rovnaký dizajn (i keď s viacerými drobnými zmenami) a výkonnejší procesor S8. Zariadenie by vďaka nemu nemalo byť iba rýchlejšie, ale rovnako by malo byť schopné vydržať dlhšie s najnovšími aktualizáciami systému. Jeho cena začína na úrovni 295 € za menšiu 40 mm verziu a 336 € za väčšiu 44 mm verziu. Apple Watch SE 2022 kúpite na Slovensku vo väčšej 45 mm verzii za super cenu u týchto predajcov.

Ako môžete vidieť, v prípade novšej generácie Apple Watch SE nie je cenové zvýhodnenie až také výrazné, nakoľko tieto hodinky prišli na trh iba pred mesiacom a tak sú stále považované za novinku, ktorá sa dobre predáva. Ak ale chcete dobré hodinky za veľmi rozumné peniaze, naše odporúčanie padá práve Apple Watch SE 2020. Ide o produkt, ktorému ani v dnešnej dobe naozaj nič nechýba a verne vám bude slúžiť ešte aspoň 2 – 3 roky.

Apple Watch s remienkom z Apple Watch Ultra
Zdroj: Unsplash / Ricardo Resende

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple Watch ponúknu 50%-nú zľavu pre Apple zamestnancov!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -