Pokiaľ veľa pracujete na počítači, kúpa kvalitného monitora je absolútny základ. V poslednej dobe sú populárne riešenia so zakrivenými displejmi, ktoré majú obrovskú uhlopriečku. Dnes vám ukážeme 34″ riešenie od Xiaomi, ktoré je v zľave a ponúkne vám nádherný obraz v kombinácii so 144 Hz obnovovacou frekvenciou. Jeho nákup nebudete ľutovať.

Xiaomi Mi Curved 34″ má k dispozícii pomer strán 21:9, čo v praxi prezrádza, že je podstatne širší, ako iné bežné monitory. S rozlíšením 3440 × 1440 px a obnovovacou frekvenciou 144 Hz je vhodný aj na hranie hier, no určite sa vďaka svojim rozmerom hodí aj do kancelárie, kde ho viete pripojiť ku svojmu Macu. Technológia VA sa postará o perfektný kontrast a taktiež farby, pričom Xiaomi Mi Curved 34″ využíva matnú povrchovú úpravu, ktorá perfektne odoláva odleskom svetla a slnka.

Ako už býva pri podobných zakrivených monitoroch zvykom, ich ceny sú pomerne vysoké. Xiaomi Mi Curved 34″ aj bez zľavy kúpite už za 499 €, čo je z nášho pohľadu úplne adekvátna cena. Po kliknutí na tento odkaz však môžete monitor získať už za 391 €, vďaka čomu na ňom ušetríte viac ako pätinu. Za podobnú cenu ho má navyše k dispozícii viacero predajcov, takže si len stačí vybrať toho, ktorý vám najviac vyhovuje.

Xiaomi Mi Curved
Zdroj: Reddit / u/grem1in

Vo výbave monitora nájdete aj aj technológiu FreeSync, ktorá je určená na špičkovú synchronizáciu s grafickými kartami od spoločnosti AMD. Rovnako tak je súčasťou obrovskej 34″ uhlopriečky aj filter modrého svetla. Vďaka tomu sa vám bude dobre spať aj potom, ako ste sa počas celého dňa pozerali na obrazovku.

Samozrejmosťou sú konektory DisplayPort 1.4 či HDMI 2.0, vďaka čomu sa môžete tešiť na špičkovú kompatibilitu. Ideálne je tento monitor skombinovať napríklad aj s Macom mini s procesorom M1. Tento počítač dnes kúpite po zľave už od 608 €, takže dokopy za cca 1 000 € môžete mať špičkovú kancelársku výbavu, ktorá predčí aj podstatne drahší iMac 24″.

Chýbať vám už bude iba kvalitná myš a klávesnica, no v takomto prípade vám odporúčame Logitech MX Keys s myšou Logitech M720 Triathlon. Za celé príslušenstvo zaplatíte dokopy len cca 150 € a získate to najlepšie z najlepšieho za rozumnú cenu. Tak na čo ešte čakáte?

Klávesnica Logitech MX Keys recenzia
Zdroj: YouTube / The Product Lab

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Billy Crudup z "The Morning Show" je najlepším hercom vo vedľajšej úlohe.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -