Apple Watch SE sú v predaji od roku 2020 aj keď majú slabší procesor S5, ešte dlhé roky budú slúžiť svojim používateľom s podporou najnovšieho operačného systému watchOS. Toto zariadenie prišlo na trh po boku Apple Watch Series 6 ako dostupnejšia alternatíva, ktorá nemá k dispozícii Always-on displej, EKG či oxymeter. Na strane druhej sú ale tieto hodinky po technickej stránke skutočne špičkové a ak dokážete žiť bez vyššie uvedených technológií, so zariadením budete veľmi spokojní.

O to dôležitejšie je povedať, že zatiaľ čo Apple Watch Series 7 stoja u väčšiny predajcov stále cez 400,00 €, Apple Watch SE 40 mm môžete teraz získať u autorizovaného predajcu už za 269,00 € (299,00 €). To je vcelku príjemná suma. A ak by ste potom mali záujem skôr väčší 44 mm model, za Apple Watch SE zaplatíte 287,00 € (329,00 €).

Apple watch hodinky
Zdroj: Unsplash (Vựa Táo)

Spomenúť tiež musíme, že samotné zľavy môžu byť časovo obmedzené, prípadne platné len do vypredania zásob. Ak teda máte záujem o Apple Watch SE za vyššie uvedené ceny, poponáhľajte sa.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Aké ďalšie Apple zariadenia vlastní priemerný majiteľ iPhonu?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -