Apple Watch SE sú v predaji od roku 2020 aj keď majú slabší procesor S5, ešte dlhé roky budú slúžiť svojim používateľom s podporou najnovšieho operačného systému watchOS. Toto zariadenie prišlo na trh po boku Apple Watch Series 6 ako dostupnejšia alternatíva, ktorá nemá k dispozícii Always-on displej, EKG či oxymeter. Na strane druhej sú ale tieto hodinky po technickej stránke skutočne špičkové a ak dokážete žiť bez vyššie uvedených technológií, so zariadením budete veľmi spokojní.

O to dôležitejšie je povedať, že zatiaľ čo Apple Watch Series 7 stoja u väčšiny predajcov stále cez 400,00 €, Apple Watch SE 40 mm môžete teraz získať u autorizovaného predajcu už za 269,00 € (299,00 €). To je vcelku príjemná suma. A ak by ste potom mali záujem skôr väčší 44 mm model, za Apple Watch SE zaplatíte 287,00 € (329,00 €).

- Reklama -
Apple watch hodinky
Zdroj: Unsplash (Vựa Táo)

Spomenúť tiež musíme, že samotné zľavy môžu byť časovo obmedzené, prípadne platné len do vypredania zásob. Ak teda máte záujem o Apple Watch SE za vyššie uvedené ceny, poponáhľajte sa.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -