Hoci sa o nich momentálne veľa nehovorí, Apple na nich už dnes vo veľkom pracuje. Povedzme si na rovinu, že Apple Watch Series 5 nikoho extra nenadchli, no nemôžeme povedať ani to, že by sklamali. Ich nástupca prinesie zase rôzne vylepšenia a spoločnosť už dnes vyjednáva so svojimi dodávateľmi o tom, kto ich bude vyrábať. Zdá sa, že sa rozhodlo.

Apple Watch Series 6 prídu v septembri.

Apple Watch je evidentne jeden z produktov, o ktorom sa relatívne dobre darí utajovať detaily. Presvedčili sme sa už v minulosti. Kým detaily o iPhone 12 sme poznali pomaly ešte pred predstavením iPhonu 11, o Apple Watch Series 6 dnes nevieme v podstate vôbec nič.

Dôvod je zrejme taký, že v prípade tohto zariadenia nepríde žiadna významná novinka. Apple by mohlo zapracovať na niektorých technológiách a pridať sem vylepšené sledovanie spánku. Po stránke dizajnových zmien ale ostaneme pekne pri starom.

Netreba sa tomu vôbec čudovať. Veď aj Apple Watch Series 3, ktoré prišli na trh v roku 2017 ponúkali prakticky totožné tvary ako prvá generácia predstavená v roku 2014. V tomto smere je to teda v poriadku. Jedná sa o produkt, ktorý sa po vizuálnej stránke neponáhľa za inováciou. Apple Watch Series 6 budú dostupné na trhu niekedy v septembri 2020. Prídu po boku štvorice nových iPhonov. Apple už dnes rieši to, kto sa o hodinky po stránke produkcie postará.

- Reklama -
Apple práve vydalo aktualizáciu watchOS 6.1.3
Apple Watch Series 6 prídu v septembri. Apple má dodávateľa.

Voľba padla evidentne na spoločnosť Luxshare Precision, ktorá už dnes vyrába staršie modely Apple Watch ale tiež AirPods. Zdroje z pozadia Applu naznačujú, že práve táto firma môže byť v blízkej budúcnosti kľúčovým dodávateľom širokej palety produktov.

Apple potrebuje viacero výrobcov, aby mohlo vyjednávať lepšie podmienky a aby sa na druhej strane vyhlo problémom, ktoré môžu nastať pri výrobe. Uvidíme, ako budú Apple Watch Series 6 napokon vyzerať a čo nám všetko prinesú. Nakoľko sa o nich začína pomaly hovoriť, môžeme predpokladať, že v dohľadnej dobe budeme múdrejší. O všetkom vás budeme samozrejme informovať.

Apple Watch Series 6 prídu v septembri. Apple má dodávateľa.
Apple Watch Series 6 prídu v septembri. Apple má dodávateľa.
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here