Inteligentné hodinky Apple Watch od spoločnosti Apple patria medzi najpredávanejšie nositeľné zariadenia na svete. Ich negatívnou stránkou je snáď iba to, že sú o čosi drahšie v porovnaní s konkurenciou. Dobrou správou ale je, že vy ich teraz môžete získať za rekordne nízku cenu. Krásne ušetríte.

Základné Apple Watch disponujú 1,78″ OLED displejom s vysokým rozlíšením a kvalitným zrazením ciferníkov, či akéhokoľvek iného obsahu. Zariadeniu samozrejme nechýba ani NFC na bezkontaktné platby či mikrofón a reproduktor na to, aby ste si cezeň mohli zatelefonovať. Samozrejmosťou je aj snímač srdcového tepu, ktorý vám poskytne všetky dôležité informácie o vašom tréningu či zdravotnom stave. Apple Watch SE 2 však dokážu kontrolovať aj váš spánok, počet prejdených krokov a spálené kalórie.

Tieto hodinky sa v čase uvedenia na trh predávali za pomerne mastných 309 €, no dnes ich viete kúpiť v zaujímavých cenových zvýhodneniach. Po kliknutí na tento odkaz za ne zaplatíte iba 269 €, vďaka čomu krásne ušetríte. Získate pri tom produkt, ktorý vám bude verne slúžiť niekoľko dlhých rokov.

Zdroj: Onur Binay

Apple Watch SE 2 majú aj hliníkovú konštrukciu, vymeniteľné remienky (ponuky za skvelé ceny nájdete na Loopi.sk) a disponujú odolnosťou voči vode v rámci normy 50 M (5 ATM). Ich displej chráni tvrdené ION-X sklíčko a samozrejmosťou sú aj funkcie ako GPS s podporou zobrazenia navigácie a máp.

Apple Watch SE 2 vydržia na jedno nabitie približne jeden celý deň, čo síce môže niekoho odradiť, no dá sa na to veľmi rýchlo zvyknúť. Vďaka ich dotykovému displeju a digitálnej korunke sa veľmi pohodlne ovládajú a už po pár dňoch pochopíte, prečo ide v podstate o iPhone na vašom zápästí. Ak sa vám teda Apple Watch SE 2 páčia, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite len za 269 €. Dostupné hodinky od Apple dávajú zmysel. Drvivej väčšine fanúšikom značky budú dokonalo stačiť. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Nothing Ear (Stick) sú v zľave za extrémne výhodnú cenu: AirPods 3 im nedokážu v tomto smere konkurovať
Môže ťa zaujímať
- Reklama -