Tento rok bude na nové produkty ešte veľmi bohatý. V Cupertine chystajú ďalšiu generáciu inteligentných hodiniek, ktorá bude označovaná ako Apple Watch Series 6. Hoci prinesú vylepšené technológie, dizajnové zmeny neočakávame. Objaviť by sa ale mohli aspoň v rámci remienkov!

Apple Watch Series 6 prinesú nové remienky

V jablkovej spoločnosti si potrpia na každom detaile. Apple Watch sú síce mimoriadne užitočné zariadenie, no nemusíme si klamať, že ich veľa ľudí nakupuje hlavne pre ich štýlový dizajn. Ten je možné konfigurovať vďaka rôznym druhom remienkov. Už čoskoro nám Apple ponúkne ďalšie možnosti.

Dnešný únik v podstate len potvrdil dávnejšie informácie a možno aj fotografie, ktoré sa dostali na internet niekedy v máji tohto roka. V galérii si môžete prezrieť údajne nové remienky, ktoré mali byť vyvíjané pre tohtoročné Apple Watch Series 6.

K dispozícii budú vo viacerých farbách, pričom niektoré sú elegantnejšie a iné trochu pestrejšie. Výber záleží od preferencií potencionálneho zákazníka… Vo všetkých prípadoch by mala byť ako materiál použitá koža. Systém zapínania funguje na základe magnetov, ktoré majú v Cupertine veľmi radi.

Celkový dizajn je síce jednoduchý, no pripomína „sendvič“. V skratke teda očakávame dve kožené vrstvy, ktoré budú uprostred spojené pevnejšou „konštrukciou“. Prezrite si uniknuté zábery podrobnejšie a do komentára napíšte, či sa vám náramky páčia. Za nás vyzerajú výborne a pokiaľ bol májový únik skutočný, pravdepodobne si ich pri kúpe vyberieme k novým Apple Watch Series 6!

zdroj, zdroj 2

Prečítajte si tiež  Apple Watch vraj vydržia aj 72 hodín!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.