Fámy o septembrovej konferencii sa pomaly ale isto stávajú realitou. Apple Watch Series 5 už nie sú v niektorých verziách dostupné na Apple Online Store. Takýto jav pozorujeme vždy pred príchodom novej generácie. V tomto prípade to môže byť už 10. septembra 2020.

Apple Watch Series 6 sú blízko

Jablková spoločnosť nám už o niekoľko týždňov predstaví nové hodinky. Dočkať by sme sa mali vylepšených čipov S6 & W4. Zariadenie bude výkonnejšie a úspornejšie. Špekuluje sa o výraznom zlepšení výdrže batérie.

Po stránke dizajnu nás zrejme nečaká žiadne prekvapenie. Niektorí leakeri hovoria o drobnostiach, medzi ktoré patria užšie rámčeky displeja. Aj keď by to bolo pekné, nemyslíme si, že sa jedná o relevantné informácie. Takúto zmenu očakávame najskôr pri Apple Watch Series 7 s úplne novým tvarom.

Šiesta generácia by mohla mať k dispozícií ďalšie zdravotné funkcie. Najčastejšie sa skloňuje schopnosť merania kyslíku v krvi. Apple Watch tak budú vedieť zachraňovať oveľa viac životov. Už dnes sú veľmi úspešné…

- Reklama -

Dátum predstavenia je odhadovaný na 10. septembra. Môže za to samotné Apple, ktoré sa svojou chybou (spustením skúšobného streamu na YouTube) prezradilo. Nič však zatiaľ nie je oficiálne a tak treba brať tieto informácie s rezervou.

Faktom ale ostáva, že súčasné Apple Watch Series 5 už prestávajú byť v niektorých verziách dostupné na Apple Online Store. Stáva sa to pravidelne pred predstavením novej generácie. Tešíte sa?

zdroj

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here