Fámy o septembrovej konferencii sa pomaly ale isto stávajú realitou. Apple Watch Series 5 už nie sú v niektorých verziách dostupné na Apple Online Store. Takýto jav pozorujeme vždy pred príchodom novej generácie. V tomto prípade to môže byť už 10. septembra 2020.

Apple Watch Series 6 sú blízko

Jablková spoločnosť nám už o niekoľko týždňov predstaví nové hodinky. Dočkať by sme sa mali vylepšených čipov S6 & W4. Zariadenie bude výkonnejšie a úspornejšie. Špekuluje sa o výraznom zlepšení výdrže batérie.

Po stránke dizajnu nás zrejme nečaká žiadne prekvapenie. Niektorí leakeri hovoria o drobnostiach, medzi ktoré patria užšie rámčeky displeja. Aj keď by to bolo pekné, nemyslíme si, že sa jedná o relevantné informácie. Takúto zmenu očakávame najskôr pri Apple Watch Series 7 s úplne novým tvarom.

Šiesta generácia by mohla mať k dispozícií ďalšie zdravotné funkcie. Najčastejšie sa skloňuje schopnosť merania kyslíku v krvi. Apple Watch tak budú vedieť zachraňovať oveľa viac životov. Už dnes sú veľmi úspešné…

Dátum predstavenia je odhadovaný na 10. septembra. Môže za to samotné Apple, ktoré sa svojou chybou (spustením skúšobného streamu na YouTube) prezradilo. Nič však zatiaľ nie je oficiálne a tak treba brať tieto informácie s rezervou.

Faktom ale ostáva, že súčasné Apple Watch Series 5 už prestávajú byť v niektorých verziách dostupné na Apple Online Store. Stáva sa to pravidelne pred predstavením novej generácie. Tešíte sa?

zdroj

Prečítajte si tiež  Zaváhalo Apple s Apple Watch Series 7? Je možné, že áno. Zákazníci očakávali podstatne viac...
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.