Posledné generácie hodiniek Apple Watch sa nesú v znamení malých úprav a minimálnych zmien po dizajnovej, aj po funkčnej stránke. Výnimkou sú prémiové Apple Watch Ultra, ktoré sa vymykajú tomuto štandardu. Zdá sa, že Apple tento rok chystá miernu odkľuku, hlavne čo sa týka pomenovania hodiniek. Rovnako ako v prípade iPhonov, aj Apple Watch vynechajú číslo generácie Series 9.

Budúca generácia hodiniek Apple Watch by mala podľa doterajších odhadov niesť označenie X, rovnako ako modelový rad niekdajších iPhonov. Spočiatku by sa mohlo jednať o zanedbateľnú zmenu, veď predsa len – jedná sa iba o názov hodiniek. V skutočnosti to však môže skrývať oveľa viac.

Rovnako ako v prípade iPhonov, ktoré prvýkrát dorazili so zásadnou zmenou dizajnu a funkcionalít, aj Apple Watch X by mohli zaviesť nový štandard v rámci inteligentných hodiniek od Apple.

Apple Watch Ultra zaujímavá cena
Zdroj: YouTube / Dr Debox / Marques Brownlee (úprava redakcie)

Mnoho používateľov sa sťažuje na minimum zmien a na rovnaký vizuál hodiniek, ktorý sa v podstate nezmenil už od štvrtej generácie. Samozrejme ak sa nezameriavame na ich veľkosť. Prvý radikálny redizajn prišiel až minulý rok s modelom Ultra a práve tento scenár by sa mohol týkať aj najbližšej generácie štandardných modelov.

Väčším zmenám môže nasvädčovať aj vyjadrenie spoločnosti LuxShare, ktorá dodáva displeje pre Apple Watch. Práve táto spoločnosť mala potvrdiť, že budúce obrazovky smart hodiniek od Apple prejdú určitými zmenami.

Aké novinky či zmeny týkajúce sa budúcich Apple Watch by ste uvítali vy? Podeľte sa s nami o názor v komentároch. Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Unobixng - iPhone SE 2. generácie. Pozrite sa ako vyzerá "naživo".
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here