Včera sme vás informovali, že spoločnosť Apple plánuje na 10. septembra ďalšiu keynote. Objaviť by sa tu mohli Apple Watch Series 6 a tak isto iPhone 12. Mnohí upozorňujú na samotný deň konania udalosti, ktorý pripadá na štvrtok. Nie je to však nič „extra“ výnimočné…

Apple a konferencia naplánovaná na štvrtok

Chyba spôsobená nedbalosťou prezradila možný dátum ďalšej veľkej konferencie od spoločnosti Apple. Na YouTube sa na pár minút objavil test livestreamu, ktorý odkazoval na 10. septembra.

V tomto období (prvá polovica 9. mesiaca) pravidelne prichádza iPhone a Apple Watch… Ľudia však informáciu spochybňujú, pretože firma vo štvrtok nezvykne predstavovať nové zariadenia. Nie je to ale celkom pravda.

Technologický gigant usporiadal konferenciu počas tohto dňa napríklad v rokoch 2010, 2014 či 2016. Hoci sme teda zvyknutí na príchod iPhonu v utorok alebo v stredu, nie je vylúčené, že sa to tentokrát mierne pozmení.

Celá udalosť bude prebiehať s vysokou pravdepodobnosťou tak, ako WWDC z pred pár mesiacov. Novinári (z bezpečnostných dôvodov) zrejme nedostanú prístup do Steve Jobs Theatre. Všetko nahradí online prezentácia.

CFO spoločnosti Apple, Luca Maestri, pred pár týždňami potvrdil, že iPhone 12 bude meškať. Pri konkrétnych slovách bol však veľmi opatrný: „available a few weeks later”. Na jednej strane teda môžeme očakávať neskoré októbrové predstavenie tak, ako tvrdí Jon Prosser. Na strane druhej to ale môže byť len neskorší začiatok predaja (s bežným dátumom predstavenia). Nechajme sa prekvapiť.

Do komentára nám napíšte, či si myslíte, že spoločnosť Apple ukáže iPhone 12 naozaj vo štvrtok alebo sa bude jednať iba o dodatkovú konferenciu pre Apple Watch Series 6 prípadne nový iPad Air 4. generácie…My sa prikláňame skôr prvej možnosti avšak v súčasnej dobe jeden nikdy nevie.

Prečítajte si tiež  Apple Watch dostanú ako prvé MicroLED displej!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -