O Apple Watch Series 6 sme pripravili pomerne rozsiahlu recenziu v tomto článku. Najvyspelejšie inteligentné hodinky súčasnosti kúpite na Slovensku do 500€ a v zahraničí do 1540€. Stále však môžete mieriť vyššie. Umožňujú to luxusní úpravcovia.

„SAPPHIRE CROWN SERIES 6 GOLD“

Spoločnosť Aurum Edition tentokrát zacielila na milovníkov luxusu a originality. S novými Apple Watch „SAPPHIRE CROWN SERIES 6 GOLD“, chce zaujať extravagantných a majetných používateľov.

Rám hodiniek je pokrytý tenkou vrstvou 24K zlata, digitálna korunka obsahuje modrý zafír a remienok bol vyprodukovaný z vysoko-kvalitnej krokodílej kože. Po stránke materiálov ide o prvotriednu úroveň.

Aby toho nebolo málo, zlatý rám zdobia ručne gravírované reliéfy a zariadenie dostanete v špeciálnom darčekovom balení, vyrobenom z dreva, ku ktorému je priložené osvedčenie o originalite a záručný list.

Aurum Edition dokáže do hodiniek vygravírovať aj vaše osobné iniciály. Musíte ich však zadať do objednávky ako špeciálnu požiadavku.

Tak isto si môžete vybrať aj iný druh koženého remienku. Pokiaľ vám nevyhovuje krokodíl, na výber je pštros, leguán či raja. Ak nemá spoločnosť vami vybrané hodinky na sklade, výroba potrvá 1-2 týždne.

Určite sa teraz pýtate, koľko to bude celé stáť. Na tento produkt si prichystajte minimálne 2800$, čo je v prepočte zhruba 2 582€. Podľa špecifikácie sa môže suma navyšovať (napríklad aj na 4500$). Aurum Edition garantuje jednoročnú záručnú dobu.

Pokiaľ sa vám nenaskytne príležitosť, prísť si po nové SAPPHIRE CROWN SERIES 6 GOLD osobne do Kyjeva, výrobca ponúka aj dopravu do celého sveta, prostredníctvom kuriérskej služby DHL.

Do komentára nám napíšte, či sa vám páči unikátny dizajn alebo to považujete za vrchol nevkusu.

Prečítajte si tiež  Ak vlastníte jeden zo starších modelov Apple Watch, môžete sa tešiť na toto vylepšenie batérie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.