Pokiaľ nás sledujete dlhšiu dobu, určite viete, že spoločnosť Apple zvýšila ceny za inteligentné hodinky Apple Watch Series 8. Toto zariadenie sa dnes ponúka v menšom 41 mm prevedení od 499 € a vo väčšom 45 mm verzii od 539 €. Apple Watch Series 8 kúpite za najlepšie ceny tu.

To nie je práve málo peňazí za tento druh hardvéru. Aj napriek tomu ale môžete na jeho nákupe krásne ušetriť. Stačí si vybrať dostupnejšiu alternatívu.

Tou sú jednoznačne inteligentné hodinky Apple Watch Series 7, ktoré spoločnosť Apple predstavila v septembri 2021. Áno, nejde o aktuálny model, no keď sa pozriete na to, čo všetko ponúka, v podstate ho od Apple Watch Series 8 ani nerozoznáte.

Po dizajnovej stránke sú totiž zariadenia prakticky rovnaké. Lacnejšia a zároveň staršia verzia nedisponuje len satelitnými núdzovými hovormi, ktoré ale na Slovensku nie sú podporované a rovnako neponúka teplomer. Ak si to však viete odpustiť, získať ju môžete v extrémnych zľavách. Tešiť sa potom budete z EKG, oxymetra, nádherného 41 / 45 mm displeja a ďalších skvelých technológií.

Aby sme šli teda k veci, Apple Watch Series 7 v menšom 41 mm prevedení stoja iba 357,3 €, čo je v porovnaní s nástupcom veľmi slušná úspora. Najlacnejšie ponuky nájdete tu.

Ak by ste potom chceli väčší 45 mm model, za ten zaplatíte opäť iba 390,35 €. V prípade, že by vám nevyhovovala farba, za 396,8 € môžete mať zelené prevedenie a za 422,9 € obľúbenú verziu Starlight. Apple Watch Series 7 v 45 mm verzii kúpite najvýhodnejšie u týchto predajcov.

Remienok na Apple Watch
Zdroj: Loopi

V porovnaní s Apple Watch Series 8 ide v oboch prípadoch o viac ako 100 € zvýhodnenie, pričom menšiu časť ušetrených peňazí môžete využiť napríklad na nákup kvalitného kovového náramku od Loopi len za 49,99 € alebo iného príslušenstva, akým je napríklad ochranné puzdro (38 – 44 mm) za 7,50 €. Pre väčšie 41 mm až 45 mm je dostupné tu za tú istú cenu.

Loopi transparentný kryt na Apple Watch
Zdroj: Loopi

Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple Watch SE sú dnes extrémne lacné. Kúpite si ich za mimoriadne výhodnú cenu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here