Pokiaľ nás sledujete dlhšiu dobu, určite viete, že spoločnosť Apple zvýšila ceny za inteligentné hodinky Apple Watch Series 8. Toto zariadenie sa dnes ponúka v menšom 41 mm prevedení od 499 € a vo väčšom 45 mm verzii od 539 €. Apple Watch Series 8 kúpite za najlepšie ceny tu.

To nie je práve málo peňazí za tento druh hardvéru. Aj napriek tomu ale môžete na jeho nákupe krásne ušetriť. Stačí si vybrať dostupnejšiu alternatívu.

- Reklama -

Tou sú jednoznačne inteligentné hodinky Apple Watch Series 7, ktoré spoločnosť Apple predstavila v septembri 2021. Áno, nejde o aktuálny model, no keď sa pozriete na to, čo všetko ponúka, v podstate ho od Apple Watch Series 8 ani nerozoznáte.

Po dizajnovej stránke sú totiž zariadenia prakticky rovnaké. Lacnejšia a zároveň staršia verzia nedisponuje len satelitnými núdzovými hovormi, ktoré ale na Slovensku nie sú podporované a rovnako neponúka teplomer. Ak si to však viete odpustiť, získať ju môžete v extrémnych zľavách. Tešiť sa potom budete z EKG, oxymetra, nádherného 41 / 45 mm displeja a ďalších skvelých technológií.

Aby sme šli teda k veci, Apple Watch Series 7 v menšom 41 mm prevedení stoja iba 357,3 €, čo je v porovnaní s nástupcom veľmi slušná úspora. Najlacnejšie ponuky nájdete tu.

Ak by ste potom chceli väčší 45 mm model, za ten zaplatíte opäť iba 390,35 €. V prípade, že by vám nevyhovovala farba, za 396,8 € môžete mať zelené prevedenie a za 422,9 € obľúbenú verziu Starlight. Apple Watch Series 7 v 45 mm verzii kúpite najvýhodnejšie u týchto predajcov.

Remienok na Apple Watch
Zdroj: Loopi

V porovnaní s Apple Watch Series 8 ide v oboch prípadoch o viac ako 100 € zvýhodnenie, pričom menšiu časť ušetrených peňazí môžete využiť napríklad na nákup kvalitného kovového náramku od Loopi len za 49,99 € alebo iného príslušenstva, akým je napríklad ochranné puzdro (38 – 44 mm) za 7,50 €. Pre väčšie 41 mm až 45 mm je dostupné tu za tú istú cenu.

Loopi transparentný kryt na Apple Watch
Zdroj: Loopi

Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -