Aj keď Apple Watch Series 7 už nie sú najnovšie inteligentné hodinky, ich nákup dáva oveľa väčší zmysel, ako si možno myslíte. Apple síce pred pol rokom predstavilo nástupcu Apple Watch Series 8 no ten nie je po technologickej stránke vôbec o toľko vyspelejší, aby sa jeho nákup oplatil výrazne viac. Apple Watch Series 7 navyše teraz získate v atraktívnej zľave.

Aby sme boli konkrétnejší, inteligentné hodinky Apple Watch Series 7 prišli na trh ešte v septembri 2021 a majú nádherný dizajn s väčším displejom, ktorý lemujú tenučké rámčeky. V hodinkách sa nachádza procesor S7, ktorý je odvodený od staršieho čipu S6 a zároveň je prakticky rovnaký, ako čip S8, ktorý sa nachádza v Apple Watch Series 8.

Bežná cena nových 45 mm Apple Watch Series 8 štartuje na Slovensku od 539 € no v rámci najvýhodnejších ponúk ich zoženiete po kliknutí na tento odkaz za cca 435 €. Ak si však vyberiete staršie Apple Watch Series 7, teraz ich môžete získať ešte výhodnejšie a to už za 395,9 € – čo si overíte tu.

A ak sa pýtate, či stojí úspora tých cca 40 € za to, pozrite sa na 4 rozdiely medzi Apple Watch Series 7 a Series 8. Skutočne ide pre väčšinu používateľov o nepodstatné vylepšenia, vďaka čomu sú si obe generácie hodiniek veľmi blízke:

  • Apple Watch Series 8 majú teplomer. Ten slúži na meranie telesnej teploty a môže pomôcť ženám pri sledovaní ich menštruačných cyklov a ovulácie.
  • Apple Watch Series 8 vedia detegovať dopravnú nehodu: A zavolať vám záchranárov. Toto isté však dokáže aj každý iPhone 14.
  • Procesor S8 je prakticky rovnaký ako S7 – Aj keď má procesor v Apple Watch Series 8 iné označenie, ide o prakticky ten istý čip, ako v Apple Watch Series 7 a Apple Watch Series 6. Neprináša teda žiadne vylepšenia.
  • Modernejší Bluetooth – Apple Watch Series 8 používajú Bluetooth 5.3 zatiaľ čo staršie Apple Watch Series 7 sa spoliehajú na Bluetooh 5.0.

Nezabudnite na luxusný kovový remienok od Loopi

Remienok na Apple Watch
Zdroj: Loopi

Inteligentné hodinky Apple Watch nie sú lacným zariadením. Aj preto si zaslúžia lepší a hodnotnejší náramok, ako ten základný silikónový alebo nylónový.

V ponuke Loopi nájdete aj kvalitný remienok z nehrdzavejúcej ocele, ktorý je možné vďaka jednoduchému systému článkov skrátiť alebo predĺžiť. V jeho spodnej časti sa potom nachádza skrytý zatvárací mechanizmus, ktorý vás nebude tlačiť na ruke.

Prečítajte si tiež  Aktualizované: Apple Watch Ultra na Slovensku budú. Do ponuky ich nakoniec zaradili aj reselleri
Remienok na Apple Watch
Zdroj: Loopi

K dispozícii je hneď v niekoľkých farbách na menší 38 – 41 mm model ale aj väčší 42 – 49 mm model hodiniek. Toto príslušenstvo je k dispozícii skladom a stojí iba 49,99 €. Benefitom pri tejto cene bude aj doprava ZADARMO.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -