Pokiaľ si chcete kúpiť inteligentné hodinky Apple Watch, teraz môžete využiť príležitosť, ktorá sa len tak nevidí. Predajcovia sa zbavujú Apple Watch Series 8 vo veľkých výpredajoch, vďaka čomu sú tieto hodinky po zľavách dostupné za extrémne výhodné ceny. Ich nákup určite ľutovať nebudete, pretože ide stále o jedno šikovné a moderné zariadenie.

Apple Watch Series 8 majú k dispozícii špičkový OLED displej, ktorý sa hrdí vysokým rozlíšením 484 x 396 pixelov a tiež 1000 nitovým jasom. Toto zariadenie ponúka aj funkciu Always-on a samozrejme špičkové dotykové ovládanie. Je to, ako keby ste na ruke nosili zmenšený iPhone. Apple Watch Series 8 sa spoliehajú na stále veľmi výkonný procesor S8 a ponúkajú senzory, ktoré im závidí väčšina konkurentov. Spomeňme napríklad snímač srdcového tepu, oxymeter (sledovanie hladiny kyslíka v krvi), teplomer či dokonca EKG!

No a koľko za to všetko zaplatíte? Apple Watch Series 8 sa v čase uvedenia na trh predávali za 529 €, čo nebolo málo peňazí. Toto zariadenie je však dnes dostupné po kliknutí na tento odkaz už za 399 €, vďaka čomu na ňom dokážete pomerne dosť ušetriť. Nezabúdajte, že Apple Watch sú hodinky, ktoré si nekupujete na rok ani na dva, ale slúžiť vám budú pokojne aj tri či štyri roky. Za tie peniaze to určite stojí.

Zdroj: YouTube / Appleinsider / SvetApple – úprava redakcie

Apple Watch Series 8 podporujú aj rýchle nabíjanie či celodennú výdrž na jedno nabitie za predpokladu, že si necháte aktívny Always-on displej. Keď túto funkciu obmedzíte, viete sa dostať aj na lepšie hodnoty.

Rovnako majú kompas, barometer a samozrejme GPS, ktoré vás vďaka vstavanej aplikácii dokáže navigovať presne tam kam potrebujete, samozrejme so zobrazením plnohodnotnej mapy na zápästí. Oceniť tiež môžete prítomnosť NFC a technológiu Apple Pay. Platenie hodinkami je po troche zvyku doslova návykové.

Apple Watch Series 9 sa predávajú za výrazne vyššiu cenu

A ak by vám to predsa nestačilo a chceli by ste najnovšie Apple Watch Series 9 s výkonnejším procesorom S9, trochu jasnejším displejom a novým ovládaním pomocou gesta, po kliknutí na tento odkaz ich zoženiete za 468 € (bežná cena 479 €).

Apple Watch Series 9 a Apple Watch Ultra 2
Zdroj: Apple

Otázne však zostáva, či vám to za tento príplatok stojí. Nutné je zdôrazniť, že Apple Watch Series 8 sú skoro rovnaké, ako Series 9 a po vizuálnej stránke ich 99 % ľudí medzi sebou nerozozná. Tak ako sa rozhodnete?

Prečítajte si tiež  Takto možno budú vyzerať Apple Watch 2, konečne poriadne inteligentné hodinky!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -