Pokiaľ ste fanúšikmi spoločnosti Apple a chcete sí kúpiť nové inteligentné hodinky, teraz máme pre vás ponuku, ktorá by vás mohla zaujať. Apple Watch Series 8 ponúkajú stále plno funkcií, vďaka ktorým budete mať presné dáta o svojej bežnej, ale aj športovej aktivite. Po zľave na nich slušne ušetríte, nakoľko sa teraz dostali do výpredajových cien.

Apple Watch Series 8 majú veľký LTPO OLED displej s rozlíšením 484 x 396 ppi a vysokým jasom až na úrovni 1 000 nitov. Samozrejmosťou je podpora funkcie Always-on či ohromné množstvo ciferníkov, ktoré si môžete meniť a individualizovať podľa obrazu svojho. V hodinkách je tiež výkonný procesor S8, 32 GB úložisko a samozrejme špičkové senzory, ktoré vám zmerajú váš srdcový tep či EKG, ale aj hladinu okysličovania krvi. V Apple Watch Series 8 nájdete dokonca aj teplomer či barometer, kompas alebo GPS.

Čo sa týka ceny, Apple Watch Series 8 sa v čase uvedenia na trh predávali za poriadne mastných 539 € vo väčšej 45 mm verzii. Nakoľko však nejde o úplnú novinku, dnes na nich vďaka zľavám môžete výrazne ušetriť. Po kliknutí na tento odkaz kúpite hodinky za 405 €, čo je absolútne fantastická ponuka.

Apple Watch Series 8 sú perfektne vybavené hodinky 

Apple Watch Series 8
Zdroj: YouTube / TomsGuide / EntendendoiPhone (úprava redakcie)

Poteší vás tiež spracovanie, ktoré kombinuje hliníkovú konštrukciu a ION-X sklíčko. Apple Watch sú navyše ako stvorené na šport. Ich váha sa pohybuje len na úrovni 50 gramov, vďaka čomu vám nebudú zavadzať na ruke.

Samozrejmosťou je možnosť platenia cez Apple Pay či sťahovania dodatočných aplikácií priamo z internetového obchodu App Store. Do svojich Apple Watch Series 8 si viete nahrať aj hudbu, hodinky spárovať s AirPods a následne si ich zobrať na behanie bez iPhonu, čo je mimoriadne komfortný spôsob vykonávania tohto športu.

Takisto tu máte napríklad aj plnohodnotné mapové podklady a samozrejme navigáciu, ktorá vás môže viesť pri prechádzkach mestami, ktoré nepoznáte. Nemusíte stále vyťahovať svoj iPhone z vrecka. Čerešničkou na torte je tiež to, že Apple Watch ako jediné inteligentné hodinky umožňujú uskutočňovať hovory (prostredníctvom iPhonu) alebo odpovedať na správy. Obmedzenia platformy iOS to žiaľ neumožňujú žiadnemu inému konkurenčnému zariadeniu.

Apple Watch Series 9 sú tiež za super cenu. Musíte si, ale priplatiť

Apple Watch Series 9 a Apple Watch Ultra 2
Zdroj: Apple 

Ak sa vám teda Apple Watch Series 8 páčia, z nášho pohľadu ich nákup určite dáva zmysel. Ťažiť budete najmä z výhody, že novšie Apple Watch Series 9 neprinášajú okrem výkonnejšieho čipu, nového gesta Double Tap a trochu svetlejšieho displeja v zásade nič nové.

Prečítajte si tiež  Nomad predstavil nový remienok na Apple Watch. Má zaujímavý dizajn a rovnako aj materiál

Je síce pravda, že ich slovenská cena v roku 2023 klesla a po kliknutí na tento odkaz ich kúpite už za 479 €, no stále je to minimálne o 70 € viac, čo sa nemusí oplatiť každému. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite na remienok od Loopi.sk

Loopi Steel Bracelet
Zdroj: Loopi

Apple Watch si zaslúžia iný, ako základný silikónový náramok. Pokiaľ by ste chceli toto príslušenstvo z nehrdzavejúcej ocele, v našom novom e-shope Loopi.sk nájdete množstvo produktov, z ktorých si viete vybrať.

Ľudia napríklad radi nakupujú Loopi Steel Band, alebo prémiový Loopi Steel Bracelet. V oboch prípadoch získate dopravu ZADARMO a zaplatiť môžete cez Apple Pay, vďaka čomu sa vám priráta drobná zľava. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -