Inteligentné hodinky Apple Watch Series 8 sú po technickej aj dizajnovej stránke skoro úplne rovnaké, ako ich nástupca. Ponúkajú plnú senzorovú výbavu, špičkový displej či výkonný procesor, na ktorý si môžete nainštalovať širokú škálu aplikácii. Aj to je dôvod, prečo sa ich nákup stále oplatí. Dvojnásobne to platí pri extrémne výhodných ponukách, ktorým aktuálne podliehajú.

Apple Watch Series 8 ponúkajú veľký OLED displej s vysokým rozlíšením a tiež funkciou Always-on, vďaka ktorému vám nikdy nezhasnú. Rovnako disponujú výkonným čipom S8 spolu s 32 GB úložiskom a nechýba im ani plná senzorová výbava. Jej súčasťou je napríklad snímač srdcového tepu, oxymeter, EKG či dokonca teplomer. Zariadenie má však aj GPS, barometer či akcelerometer. Vďaka tomu vám vie poskytnúť plnohodnotnú navigáciu.

Aká je však cena za Apple Watch Series 8? Budete prekvapení. Tieto hodinky už Apple oficiálne nevyrába, čo znamená, že sa dajú získať len v rámci skladových zásob predajcov. Ich štandardná cena za úplne nový kus sa pohybuje na úrovni 360 €, no po kliknutí na tento odkaz si môžete zaobstarať aj rozbalený kúsok už od 319,99 €, na ktorý sa samozrejme vzťahuje záruka. Len pre porovnanie, za podobné peniaze dnes spoločnosť Apple predáva podstatne horšie vybavené Apple Watch SE 2. generácie. Inými slovami sa nákup týchto Apple Watch Series 8 veľmi oplatí. Treba sa však poponáhľať, aby vám ich niekto „nevyfúkol“.

Apple Watch Series 8
Zdroj: YouTube / Tinh tế / JChen Tech (úprava redakcie)

Medzi ďalšie výhody Apple Watch Series 8 patrí plnohodnotná tréningová aplikácia, v ktorej nájdete rôzne typy športov od výmyslu sveta. Takisto vás poteší odolnosť voči vode v rámci normy 50 M (5 ATM) či možnosť inštalácie samostatných apiek priamo z internetového obchodu App Store. Ak vám teda bude niečo v hodinkách chýbať, existuje vysoká pravdepodobnosť, že to už niekto vyriešil formou dodatočnej apky.

Aby toho nebolo málo, Apple Watch Series 8 majú aj vymeniteľné remienky či ciferníky, ktoré si môžete ešte individuálne upravovať na kvantum rôznych spôsobov. Azda jedinou nevýhodou je jednodňová výdrž batérie, no tú dorovnáva extrémne rýchle nabíjanie cez magnetický puk, vďaka ktorému vám tento neduh nebude vôbec prekážať. Apple Watch Series 8 sú skrátka takou predĺženou rukou vášho iPhonu a ak si ich chcete vyskúšať, model Series 8 je na to ako stvorený. Po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať len za 319,99 €, no ako sme napísali vyššie, treba sa poponáhľať. V opačnom prípade budete riskovať, že táto ponuka vyprší.

Prečítajte si tiež  Apple prekvapuje nevídanou podporou. Vydal update pre 8 ročný iPhone

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -