Spoločnosť Apple je dnes označovaná za najväčšieho výrobcu inteligentných hodiniek na svete a nie je to žiadna náhoda. Technologický gigant z Cupertina vyrába skutočne špičkové produkty a trhový podiel Apple Watch je bezkonkurenčný. Aj preto je výber tohto produktu vždy skvelou voľbou. Najnovšie Apple Watch Series 9 môžete získať tesne po novom roku v zľave za výhodnú cenu. Používať ich budete niekoľko rokov.

Apple Watch Series 9 sú poslednou evolúciou obľúbených inteligentných hodiniek, ktoré sú vyrobené tak, aby na vás pôsobili, ako predĺžená ruka iPhonu. Majú kvalitný OLED displej s vysokým rozlíšením a tiež funkciou Always-on, vďaka ktorej obrazovka nikdy nezhasína. Takisto je tu aj nový procesor S9 so 64 GB úložiskom a samozrejme prémiové spracovanie, ktoré počíta s hliníkovým rámom, ION-X sklíčkom či odolnosťou voči vode v rámci normy 50 M (5 ATM). S Apple Watch Series 9 tak môžete samozrejme aj plávať.

Čo sa týka ceny týchto hodiniek, jej vývoj je veľmi pozitívny. Zatiaľ čo predošlé Apple Watch Series 8 sa predávali v čase uvedenia na trh za 539 €, nástupca je na Slovensku lacnejší a z dôvodu poklesu kurzu eura voči doláru stojí len 479 €. O to viac poteší fakt, že Apple Watch Series 9 teraz dokážete kúpiť po kliknutí na tento odkaz už za 429 €, vďaka čomu ušetríte ďalších 50 €.

Hodinky sú samozrejme vybavené tými najmodernejšími senzormi a technológiami. Sledovať zvládajú váš srdcový tep, ale aj hladinu okysličovania krvi či dokonca telesnú teplotu. Aby toho nebolo málo, v hodinkách je aj veľmi presné EKG a ďalšie technológie, ktoré budú dohliadať na vaše zdravie. Samozrejmosťou je aj GPS, akcelerometer či barometer, čo sa hodí nie len pri zaznamenávaní tréningov, ale aj navigácii.

Apple Watch Series 9 tiež disponujú jasnejším displejom, ako predchodca a majú aj nové gesto double tap, vďaka ktorému viete potvrdiť informáciu na displeji bez toho, aby ste sa ho dotkli. Stačí, keď dvakrát spojíte palec a ukazovák na ruke, kde máte Apple Watch a o zvyšok sa postará softvér, ktorý dokáže toto gesto podľa pohybov svalov na vašom zápästí rozpoznať. Ak sa vás teda Apple Watch Series 9 zaujali, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za výhodných 429 €. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite na štýlový remienok z Loopi so zľavovým kódom

Apple Watch Steel Band by Loopi
Zdroj: Loopi

Ak sa vám nepáči základný silikónový remienok na Apple Watch, prípadne chcete svojich blízkych potešiť príslušenstvom pre Apple Watch, na Loopi.sk nájdete široký sortiment remienkov v rôznych farbách, verziách a tiež materiáloch.

Prečítajte si tiež  Na iPhone si stiahneme aplikácie mimo App Store už v roku 2023. Apple s tým nemôže nič urobiť

K dispozícii budete mať aj zľavový kód „svetapple20„, s ktorým sa zníži cena celého vášho nákupu až o 20 %. Navyše pri platbe cez Apple Pay dostanete drobnú zľavu, ako bonus a pri objednávke nad 39,99 € neplatíte dopravu. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -