Apple Watch sú najpredávanejšie inteligentné hodinky na svete. Pokiaľ si chcete vyskúšať, aké je to vlastniť „iPhone na zápästí“, ktorý sleduje vaše zdravie a dokáže vás motivovať k športu, máme pre vás jeden tip. Apple Watch Series 9 sa teraz dajú kúpiť v zľave za extrémne výhodnú cenu. V ich výbave nájdete snáď úplne všetko, čo vás len napadne.

Začať by sme mohli nádherným displejom s rozlíšením až 484 x 396 pixelov (326 ppi) a funkciou Always-on. Osadený je v elegantnej hliníkovej konštrukcii, ktorá sa veľmi pohodlne nosí na ruke a nebude vás nijako vyrušovať. Nie je to však všetko. Apple Watch Series 9 vás dostanú najmä v oblasti snímačov. Odlsedujú vám srdcový tep, ponúknu oxymeter, teplomer či dokonca EKG – a funguje aj na Slovensku. Okrem toho majú GPS, barometer, akcelerometer či ďalšie funkcie, ktoré využijete pri športe, ale aj bežnom nosení.

No a aká je cena? Predošlé Apple Watch Series 8 štartovali na slovenskom trhu na čiastke 539 €, čo bolo na rovinu za takýto produkt už dosť veľa. Nástupca Apple Watch Series 9 sa ale štandardne ponúka o 50 € lacnejšie, takže Apple si zaň oficiálne pýta len 479 €. Navyše, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite v zľave len za 419 €, vďaka čomu na Apple Watch Series 9 krásne ušetríte. Je to presne ten typ produktu, ktorý nebudete potrebovať meniť každý jeden rok. Aj preto sa hodinky tak moc oplatia.

Apple Watch Series 9
Zdroj: YouTube / Nikias Molina (úprava redakcie)

Za zmienku tiež stojí, že priamo v Apple Watch vás čaká vstavaná tréningová apka, v ktorej si budete môcť vybrať extrémne množstvo najrôznejších športových aktivít. Hodinky vám následne budú merať časy, vzdialenosti, ale aj aktívne či celkové spálené kalórie. Všetkému pomáha čip S9, ktorý prešiel v roku 2023 zásadným zlepšením a tiež zväčšením úložiska z 32 GB na 64 GB. Do Apple Watch si môžete samozrejme normálne inštalovať apky podobne, ako na iPhone a dokonca podporujú aj telefónovanie, odpovedanie na správy či reakcie na notifikácie.

Zaujímať vás tiež bude odolnosť, ktorá je vysoká aj vďaka norme 50 M (5 ATM). To v praxi znamená, že so svojimi Apple Watch môžete ísť bez obáv plávať. Výdrž batérie potom dosahuje približne jeden celý deň na jedno nabitie, no mimo tréningov vám hodinky vydržia aj dlhšie. Veľkou výhodou je podpora extrémne rýchleho nabíjania, vďaka ktorému energiu doplníte pokojne aj za 15 – 20 minút. Ak sa vám teda Apple Watch Series 9 páčia, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za 419 €. Z nášho pohľadu je to v tomto čase absolútne fantastická ponuka, ktorú by bola veľká škoda premeškať. Ide o stále relatívne čerstvo predstavené zariadenie.

Prečítajte si tiež  Zvonček Xiaomi Mi Smart Doorbell 3 kúpite v zľave za super cenu. Má kameru s nočným režimom a dodá vám pocit bezpečia

Navyše na Apple Watch si môžete meniť náramky. Tie nové kúpite napríklad na Loopi.sk, konkrétne v sekcii pre 45 mm model Apple Watch Series 9. K dispozícii sú však aj remienky pre menšie 41 mm prevedenie Apple Watch Series 9. Samozrejmosťou sú nízke ceny či rýchle expandovanie zásielky. Navyše pri využití služby Apple Pay dostanete drobnú zľavu ako pozornosť svetapple.sk

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -