Apple Watch si môže konečne dovoliť úplne každý. Základné Apple Watch SE 2 totiž ponúkajú solídnu výbavu a všetky užitočné funkcie týkajúce sa prevažne ovládania, ktoré nájdete aj v drahších modeloch. Ak si chcete kúpiť Apple Watch SE 2 za super teraz, teraz na to môžete využiť výhodnú akciu. Krásne ušetríte.

Inteligentné hodinky Apple Watch SE 2 majú hliníkový rám, tvrdené ION-X sklíčko a odolnosť voči vode v rámci normy 50 M (5 ATM). Ich OLED displej disponuje jednoduchým ovládaním a hlavne vysokým rozlíšením, až 448 x 368 pixelov. Nastaviť si na ňom budete môcť obrovské množstvo ciferníkov. Apple Watch SE 2 majú až 32 GB pamäť na apky z App Store či hudbu, prípadne vaše fotografie. Takisto s nimi môžete aj platiť cez Apple Pay, pretože disponujú technológiou NFC.

Apple Watch SE 2 sa v čase predstavenia predávali až za 309 €, avšak dnes ich získate po kliknutí na tento odkaz v zľave len za 255,9 €. Príjemne teda ušetríte a získate produkt, ktorý vám vydrží niekoľko dlhých rokov. Navyše ide o ponuku od autorizovaného predajcu spoločnosti Apple.

Zdroj: Onur Binay

Čo sa týka výbavy, Apple Watch SE 2 majú snímač srdcového tepu, ktorý vás bude sledovať počas športu, ale aj bežného nosenia hodiniek do práce. Hodí sa pri výpočte aktívnych spálených kalórií, čo je metrika, ktorú oceníte napríklad pri behaní, alebo vo fitku. Zariadenie je tiež vybavené vstavaným GPS s možnosťou navigácie (vrátane mapy) a nechýba mu ani krokomer či akcelerometer. S hodinkami môžete samozrejme volať či odpovedať na správy (musia byť spárované s iPhonom).

Apple Watch SE 2 tiež sľubujú celodennú výdrž batérie a nabíjať ich budete pomocou elegantného magnetického puku, ktorý nájdete v balení. Ak sa vám teda hodinky páčia, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite len za 255,9 €. Je to skvelá investícia pre človeka, ktorý Apple Watch nikdy nemal, ale aj pre toho, ktorý si uvedomuje, že väčšina funkcií drahších Apple Watch Ultra 2 či Series 9 sú pre neho zbytočné.

A ak si budete chcieť zaobstarať štýlový remienok, na Loopi.sk ho získate za výhodnú cenu. A to by bola škoda nevyužiť. Celý sortiment náramkov na Apple Watch SE 2 od Loopi si môžete pozrieť tu. Pri platbe cez Apple Pay na vás čaká drobná zľava.

Loopi Steel Magnetic Band
Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  NFC v iPhone už nebude slúžiť iba pre Apple Pay. Obyvatelia EÚ sa dočkajú ďalších platobných metód
Môže ťa zaujímať
- Reklama -