Ako už iste viete, spoločnosť Apple na jeseň okrem nových iPhonov predstaví aj prídavky do kategórie inteligentných hodiniek. Okrem základných modelov Apple Watch Series 9 sa môžeme tešiť aj na novú generáciu prémiových Apple Watch Ultra.

Podľa známeho analytika agentúry Bloomberg Marka Gurmana, by spoločnosť Apple mohla ponúknuť svoje nadchádzajúce hodinky Apple Watch Ultra v novej tmavšej farebnej verzii. Tú pôvodne testovala pre minuloročný model, no nakoniec ju zrušila.

Apple momentálne ponúka Apple Watch Ultra iba v jednej farbe, no to by sa už čoskoro mohlo zmeniť. Do ponuky by mala pribudnúť farebná variácia s názvom „tmavý titán„, ktorá sa bude podobať zaužívanej farbe Space Grey. S úplne čiernou farbou je pravdepodobne pri tomto materiáli problém, čo potvrdili aj úpravcovia.

Apple Watch Ultra sa predstavia v novej farbe

Gurman tvrdí, že tmavá farba by teoreticky mohla byť stále na stole pre tohtoročný model, pravdepodobne vďaka popularite súčasného zariadenia. Spoločnosť Apple už ponúka svoje modely Apple Watch Series 8 a Apple Watch SE v niekoľkých farebných variantoch, takže možnosť nových farieb pri high-endovej verzii Ultra by určite potešila.

Apple Watch Ultra titanium finish
Zdroj: BGR

Podľa zvestí by nová verzia Apple Watch Ultra druhej generácie mohla byť potenciálne svetlejšia, ako model prvej generácie. Druhá generácia bude mať tiež niektoré komponenty a mechanické súčiastky vytvorené 3D tlačou, čo by mohlo znížiť jej výrobnú cenu či dokonca váhu.

Prečítajte si tiež  Kedy dorazia nové Apple Watch SE? Známy analytik pozná odpoveď

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -