Spoločnosť Apple urobila majstrovský ťah a predstavila vlajkový model svojich Apple Watch, ktorý má extrémne odolný dizajn spĺňajúci normu MIL-STD-810 s titánovou konštrukciou či zafírovým sklíčkom a tiež odolnosťou voči vode v rámci normy 100 M (10 ATM). Apple Watch Ultra 2 sú skrátka pripravené na to prežiť apokalypsu a vy si ich môžete kúpiť po zľave za veľmi výhodnú cenu. Krásne ušetríte.

Apple Watch Ultra 2. generácie majú špičkovú výbavu, pre ktorú sa naozaj oplatia. Z hľadiska senzorov vedia merať srdcový tep, disponujú oxymetrom, teplomerom či dokonca funkciou EKG. Aby toho nebolo málo, zariadenie dostalo do vienka aj veľmi presné dvojpásmové GPS, ackelerometer, barometer a podobne. Vďaka tomu vám vie ukázať aj mapu v rámci navigácie a vy sa nestratíte. Koľko to, ale všetko stojí?

Keď Apple predstavil prvé Apple Watch Ultra, na Slovensku to trochu prestrelil. Pýtal si až 999 €, no aj tak si našiel pomerne dosť zákazníkov. Druhá generácie s miernymi vylepšeniami bola paradoxne v našich končinách lacnejšia a predávala sa za 899 €. Po pár mesiacoch je však situácia iná a vy môžete ušetriť. Apple Watch Ultra 2 totiž po kliknutí na tento odkaz kúpite v zľave len za 769 €. A to je veľmi príjemná čiastka. Upozorňujeme ale, že tento výpredaj môžete byť časovo / skladovo obmedzený. Ak teda máte záujem, neváhajte.

Apple Watch Ultra 2
Zdroj: YouTube / Matt LeGrand (úprava redakcie)

Apple Watch Ultra 2 majú nový čip S9, ktorý dostal aj navýšenie úložiska z 32 GB na 64 GB. Taktiež je tu šikovné gesto Double Tap a nechýba ani možnosť inštalácie apiek od vývojárov tretích strán priamo z App Store, alebo kvantum ciferníkov, ktoré si môžete upravovať a dopĺňať kompiláciami. V tomto prípade oceníte aj veľký displej hodiniek. Aby toho nebolo málo, Apple Watch Ultra 2 majú jas až 3 000 nitov. Aj na ostrom slnku krásne uvidíte všetok obsah.

Na záver spomenieme výdrž batérie, ktorá dosahuje 36 hodín na jedno nabitie, čo je dvakrát viac, ako pri tradičných Apple Watch. V rámci úsporného režimu sa dokonca viete dostať na 72 hodín a ak sa vám to aj tak zdá málo, vďaka rýchlemu nabíjaniu doplníte batériu za pár desiatok minút. Funguje to vynikajúco. Apple Watch Ultra 2 majú aj LTE volania, no tie žiaľ na Slovensku zatiaľ nefungujú. Oceniť ale môžete hlasnú sirénu (napríklad keď sa zraníte v lese) alebo detekciu pádu či autonehody. Ak sa vám teda hodinky zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať len za 769 €. Je to ponuka, ktorú by ste si za žiadnych okolnosti nemali nechať ujsť.

Prečítajte si tiež  5,5" iPhone 6 ponesie názov "Plus"

A ak sa vám náhodou nebude páčiť vstavaný remienok, máme pre vás tip. Na e-shope Loopi.sk kúpite remienky na 49 mm model Apple Watch Ultra 2 za veľmi výhodné ceny.

Loopi Steel Magnetic Band
Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -