Na trhu dnes nájdete množstvo bezdrôtových reproduktorov, ktoré si navzájom konkurujú. Len málo výrobcov však dokáže postaviť tak sofistikované a všestranné produkty, ako JBL. Jeho model Charge 5 milujú používatelia po celom svete a nie je to náhoda. Okrem toho, že ho teraz viete získať za mimoriadne nízku cenu ponúka aj veľa iných výhod, ktoré zužitkujete v praxi.

JBL Charge 5 ponúka zákazníkom špeciálny zvukový systém, ktorého súčasťou sú optimalizovaný menič s dlhou výchylkou, dva pasívne basové žiariče a samostatný výškový reproduktor. Spolu vytvárajú JBL Original Pro Sound. Celkový výkon sústavy je až 40 W, čo dokážete oceniť nie len v interiéri, ale aj vonku v exteriéri. O konektivitu sa potom postará Bluetooth 5.1 pripojenie.

No a cena? Tá je úplne výborná. Pochopiteľne, JBL Charge 5 nepatrí medzi najlacnejšie produkty, nakoľko ide už o dosť sofistikovaný prenosný reproduktor. Štandardne sa preto predáva za adekvátnych 179 €. Po kliknutí na tento odkaz ho však viete získať za 131 €, vďaka čomu na jeho nákupe veľmi príjemne ušetríte. A verte nám, že v tomto prípade si budete kupovať produkt, ktorý vám vydrží dlhé roky.

JBL Charge 5
Zdroj: JBL

JBL Charge 5 má pritom aj veľmi pevnú konštrukciu, ktorí odolá tvrdým nárazom, ale aj prachu, piesku či samozrejme vode. Spĺňa totiž štandard IP67, ktorý bol pred pár rokmi typický práve pre iPhone od spoločnosti Apple. Ak vám teda na reproduktor náhodou šplechne voda z bazéna, alebo ho niečim oblejete, môžete mať istotu, že sa mu nič nestane.

V neposlednom rade potom nemôžeme zabudnúť na obrovský 7 500 mAh akumulátor, ktorý disponuje výdržou batérie až na úrovni 20 hodín a keď je potreba, túto energiu dokáže prerozdeliť tak, aby vám napríklad nabil telefón, alebo tablet. Je len na vás, ako to využijete v praxi.

Ak sa vám teda JBL Charge 5 zapáčil, môžeme vám zaručiť, že ide o vydarený produkt, ktorého nákupom neurobíte krok vedľa. Najmä vo svojej cenovej kategórii ide o jednu z najlepších možných volieb. Po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za 131 €. Rozhodnutie, ale nechávame tak, ako vždy len na vás. Tak čo, pôjdete do toho?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPad mini 6. generácie dosiahol svoje cenové dno. Kúpte si ho vo výraznej zľave
Môže ťa zaujímať
- Reklama -