Pokiaľ zvažujete nákup nových inteligentných hodiniek a chcete to najlepšie z najlepšieho, máme pre vás jeden tip, ktorý by bola veľká škoda nevyužiť. Pomerne čerstvo predstavené Apple Watch Ultra 2. generácie sú v zľave za veľmi výhodnú cenu. Nákup týchto hodiniek určite neoľutujete. Vďaka norme MIL‑STD 810H sú extrémne odolné a vďaka špičkovému hardvéru vám vydržia niekoľko dlhých rokov aktívnej služby.

Apple Watch Ultra 2. generácie sa spoliehajú na 49 mm titánový rám s veľkým 1,91″ OLED Always-on displejom, ktorého vysoké rozlíšenie 502 x 410 pixelov a jas na úrovni 3 000 nitov zabezpečia dokonalé zobrazenie celého spektra ciferníkov, aplikácií či ďalších funkcií, ktoré tieto hodinky ponúkajú. Takisto je tu aj inovovaný procesor S9, ktorý má po novom až 64 GB úložisko a samozrejme vyšší výkon. Apple Watch Ultra 2 sa tiež môžu pochváliť veľmi presnými senzormi na sledovanie srdcového tepu, hladiny kyslíka v krvi, telesnej teploty či dokonca EKG. Nechýba tu ani dvojpásmové GPS, akcelerometer či barometer. Vďaka norme 10 ATM (100 M) sa s hodinkami môžete potopiť až do hĺbky 40 metrov!

No a cena? Apple Watch Ultra v čase uvedenia na trh stáli 999 € s DPH, avšak ich druhá generácia, ktorá je na trhu len niekoľko mesiacov zlacnela na 899 € s DPH. Ak však chcete výrazne ušetriť, teraz na to máte príležitosť. Apple Watch Ultra 2 kúpite po kliknutí na tento odkaz v zľave za 784,9 € s DPH. Treba však myslieť na to, že akcia je časovo limitovaná a preto nebude platiť večne. Ak teda máte záujem, s nákupom radšej neváhajte.

Zdroj: Unsplash / Alek Olson / Alek Olson / Jaromír Kavan (úprava redakcie)

Apple Watch Ultra 2 dostali do vienka nové gesto Double Tap, vďaka ktorému ich viete ovládať jednoduchým spôsobom aj bez dotyku displeja. Hodinky tiež disponujú integrovanou sirénou, ktorú môžete použiť napríklad na lokalizáciu v lese, keď sa dostanete do rizikovej situácie. V takomto prípade vám môže pomôcť aj podpora satelitného pripojenia, avšak táto funkcia nie je v súčasnosti dostupná v našej krajine. Časom sa to, ale môže zmeniť a v zahraničí, napríklad aj v Rakúsku, už túto službu použiť dokážete.

V neposlednom rade netreba zabúdať na vydarenú tréningovú apku, ktorá obsahuje množstvo športov, či možnosť inštalácie obrovského množstva ďalších apiek cez internetový obchod App Store. Ak by vám náhodou v Apple Watch Ultra 2 niečo chýbalo, vývojári tretích strán majú zaručene riešenie. Takisto platí, že tieto inteligentné hodinky už majú lepšiu výdrž batérie na jedno nabitie. Štandardne vydržia až 36 hodín a v špeciálnom úspornom režime dokonca 72 hodín. To je dvojnásobok oproti základným modelom. Ak sa vám teda Apple Watch Ultra 2 páčia, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za 784,9 € s DPH. Mali by ste sa však poponáhľať, nakoľko takáto výrazná zľava sa nemusí dlhšiu dobu opakovať. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Apple Watch dominujú trhu. Vlastnia ich prevažne majetní ľudia.

Nezabudnite na príslušenstvo od Loopi 

Loopi Steel Magnetic Band
Zdroj: Loopi

Pokiaľ chcete pre svoje Apple Watch Ultra nejaký špeciálny remienok, za fantastické ceny ho kúpite napríklad na e-shope Loopi.sk. Konkrétne pre model Apple Watch Ultra je tu široký výber, takže stačí prísť a vyberať.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -