Apple Watch Ultra patria v súčasnosti medzi najatraktívnejšie produkty, ktoré má spoločnosť Apple v ponuke. Ich najväčším negatívom je ale cena, ktorá v rámci štandardného predaja štartuje na úrovni 999 €. Ak chcete na hodinkách ušetriť, teraz je na to ideálna príležitosť. Po zľave sa dajú kúpiť výrazne lacnejšie.

Titánové Apple Watch Ultra vám ponúknu veľký AMOLED displej s funkciou Always-on a zafírovým sklíčkom, ktoré takmer nie je možné poškriabať alebo rozbiť. Rovnako sú hodinky schopné odolať extrémnym podmienkam, pretože ich spoločnosť Apple testovala podľa vojenskej normy WR-100M (ISO 22810). Vydržia tiež ponor až do hĺbky 50 metrov vďaka 10 ATM.

Ak chcete tie najlepšie hodinky od spoločnosti Apple, ktoré si budú perfektne rozumieť s vašim iPhonom, Apple Watch Ultra sú v súčasnosti tá správna voľba. Zariadenie sa v bežnom predaji ponúka takmer za tisíce eur, no teraz najlacnejšie ponuky na Slovensku štartujú na hranici 838 €, čo si môžete preveriť tu. Apple Watch Ultra majú vo výrazných zvýhodneniach aj autorizovaní predajcovia spoločnosti Apple!

Garmin Epix 2 Sapphire kúpite ešte lacnejšie 

Zdroj: Twitter / JuraWatches / Unsplash / DC Rainmaker (úprava redakcie)

Ak ste fanúšikmi high-endových hodiniek, no prekáža vám, že Apple Watch Ultra vydržia na jedno nabitie „len“ 36 hodín, máme pre vás riešenie. Garmin Epix 2 ponúkajú v mnohých smeroch oveľa podrobnejšie dáta a taktiež majú funkcie, o ktorých sa môže Apple Watch Ultra iba snívať.

Garmin Epix 2 Sapphire vydržia na jedno nabitie v rámci aktívneho používania až 5 – 6 dní a ich cena štartuje takisto na úrovni 999 €. Veľkou výhodou je ale to, že teraz ich môžete kúpiť už od 749 €, čo si overíte po kliknutí na tento odkaz. Ušetríte až 250 €, čo nie je málo peňazí.

Za pomerne rozumnú cenu navyše získate zariadenie, ktoré je ako stvorené pre šport, aktivitu, dosahovanie nových cieľov a podobne.

Samozrejmosťou je aj vyladená mobilná aplikácia, no treba počítať s niektorými obmedzenými funkciami v rámci platformy iOS (napríklad nemožnosť telefonovania). V tomto majú Garminy oproti Apple Watch nevýhodu.

Apple Watch Ultra zrejme nedostanú tak skoro nástupcu 

Apple Watch Ultra
Zdroj: YouTube / Robin Hannevig / Apple (úprava redakcie)

Veľkým benefitom pri nákupe Apple Watch Ultra je aj to, že v ponuke spoločnosti Apple ich označujeme za niečo špeciálne. Dokonca sa hovorí, že technologický gigant tieto hodinky ani neplánuje vylepšovať raz ročne, no jedno zásadné vylepšenie bude prichádzať v rozmedzí dvoch rokov podobne, ako napríklad pri iPade.

Prečítajte si tiež  Porsche Design sa spojil s Číňanmi a vznikol tento smartfón

To znamená, že ďalšie Apple Watch Ultra 2 uvidíme pravdepodobne až niekedy v roku 2024, vďaka čomu vám aktuálna generácia na ruke tak rýchlo nezostarne. Za nás teda ide o dobrú voľbu, ktorej nákup určite nebudete ľutovať. Treba si však dobre zvážiť, či sa vám viac neoplatia Garmin Epix 2.

Dajte ním vedieť do komentára, pre ktoré hodinky by ste sa radšej rozhodli vy.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -