Ak si chcete kúpiť jedny z najlepších inteligentných hodiniek na svete, teraz na to máte jedinečnú príležitosť. Apple Watch Ultra totiž klesli na cene a teraz sa predávajú neuveriteľne výhodne. Majú všetko, čo vás len napadne, vrátane dlhšej výdrže batérie na jedno nabitie. Tá je pri Apple Watch mimoriadne dôležitá.

Apple Watch Ultra sú označované ako 49 mm model a majú mimoriadne kvalitný LTPO OLED displej s vysokým rozlíšením 502 x 410 pixelov. Hodinky tiež dosahujú jas až na úrovni 2 000 nitov, podporujú funkciu Always-on a disponujú zafírovým sklíčkom, ktoré je extrémne odolné. Čo je však ešte lepšie, Apple Watch Ultra majú aj titánovú konštrukciu, ktorá je nie len pevná, ale aj ľahká (vážia cca 60 gramov) a vďaka norme americkej armády MIL-STD-810H prežíjú aj extrémne náročné zaobchádzanie. Dokonca sa s nimi môžete potápať až do hĺbky 40 metrov, pretože spĺňajú štandard 100 M (10 ATM).

No a čo cena? Apple Watch Ultra boli v čase uvedenia na trh veľmi drahé. Tieto hodinky Apple predával za poriadne mastných 999 €, čo si pochopiteľne veľa ľudí nemohlo dovoliť. Časy sa však zmenili a dnes ich môžete kúpiť po kliknutí na tento odkaz už za 699 € priamo u autorizovaných predajcov spoločnosti Apple. Iste, na trhu je už aj druhá generácia, no tá je o cca 150 – 200 € drahšia a v porovnaní s prvým modelom neponúka v zásade nič extra nové.

Apple Watch Ultra
Zdroj: YouTube Tech Santos

Apple Watch Ultra sú samozrejme vybavené dvojpásmovým GPS, akcelerometrom či barometrom. Okrem toho je tu aj veľa zdravotných senzorov. Okrem sledovania tepovej frekvencie zariadenie zvláda aj kontrolovať hladinu kyslíka v krvi (oxymeter), EKG, telesnú teplotu a ďalšie parametre, ktoré sa vám určite hodia. Takúto bohatú výbavu nemá skoro žiaden konkurent.

Na záver ešte spomenieme, že Apple Watch Ultra sú vybavené aj LTE pripojením. Dnes síce na Slovensku nefunguje, ale v budúcnosti sa to môže zmeniť. To isté platí aj pre podporu satelitných SOS volaní.

Naopak, také NFC a platby cez Apple Pay už môžete využívať niekoľko rokov. Hodinky majú dokonca aj hlasnú sirénu, keby ste sa stratili, alebo zranili v lese a potrebovali by ste ku sebe nasmerovať pomoc.

Ak sa vám teda Apple Watch Ultra zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať za spomínaných 699 €. Z nášho pohľadu ide o najlepšiu možnú voľbu súčasnosti. Hodinky majú okrem iného aj 36 hodinovú výdrž batérie, čo je výrazne viac, ako 18 hodín pri bežných Apple Watch Series 9 a podobne. Rozhodnutie v tomto smere, ale samozrejme nechávame na vás. Tak čo, pôjdete do toho?

Prečítajte si tiež  Kúpte si MagSafe nabíjačku na iPhone už za 32,90 €. Ušetríte až 35 % z oficiálnej ceny

Nezabudnite na príslušenstvo od Loopi.sk

Remienok na Apple Watch
Zdroj: Loopi

Pokiaľ chcete pre svoje Apple Watch Ultra nejaký špeciálny remienok, za fantastické ceny ho kúpite napríklad na e-shope Loopi.sk. Konkrétne pre model Apple Watch Ultra je tu široký výber, takže stačí prísť a vyberať.

Navyše pokiaľ zadáte do objednávky kód „svetapple20“ na celý svoj nákup získate ešte dodatočnú 20 % zľavu. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -