Na trhu nie je veľa inteligentných hodiniek, ako sú Apple Watch Ultra. Toto zariadenie je vlajkovou loďou ponuky od spoločnosti Apple a ponúka špičkové funkcie, ako aj extrémne odolnú konštrukciu. Zariadenie kúpite po zľave za fantastickú cenu a poslúži vám niekoľko dlhých rokov. Navrhnuté je totiž tak, aby ho mohla používať aj americká armáda.

Apple Watch Ultra ponúkajú titánovú konštrukciu, ktorá chráni displej po celom jeho obvode. Dotykové sklíčko je navyše vyrobené zo zafíru, ktorý sa vyznačuje extrémnou tvrdosťou. Poškriabať ho bežným spôsobom je preto skoro nemožné. Apple Watch Ultra sú označované, ako 49 mm verzia a ponúkajú všetky senzory, na ktoré si len spomeniete. Je tu samozrejme meranie srdcového tepu, EKG, oxymeter, teplomer či dokonca barometer, kompas alebo aj dvoj-frekvenčné GPS. Displej sa spolieha na technológiu OLED a ponúka vysoké rozlíšenie (502 x 410 px) či maximálny jas na úrovni až 2 000 nitov.

Za tento hardvér si technologický gigant pochopiteľne necháva patrične zaplatiť. Apple Watch Ultra sú preto jedny z najdrahších bežne dostupných inteligentných hodiniek na trhu so štandardnou cenou 999 €. Dobrou správou, ale je, že po kliknutí na tento odkaz ich kúpite už za 799 €, vďaka čomu ušetríte krásnych 200 €. Získate pri tom produkt, ktorý vám vydrží roky a nemusíte sa pri ňom báť poškodenia pri sebe-menšej nehode.

Apple Watch Ultra odolajú vďaka norme MIL-STD 810H aj apokalypse 

Apple Watch Ultra zaujímavá cena
Zdroj: YouTube / Dr Debox / Marques Brownlee (úprava redakcie)

Apple Watch Ultra spĺňajú certifikáciu 100 M (10 ATM) a samotné Apple ich prezentuje, ako špičkový nástroj na potápanie. Môžete sa s nimi dostať až do hĺbky 40 metrov. Zariadenie vám pritom okrem hĺbky zmeria aj teplotu vody či dĺžku ponoru. Slúži na to unikátna aplikácia.

Aby toho nebolo málo, Apple Watch Ultra spĺňajú aj normu americkej armády MIL-STD 810H. Apple ich testovalo v extrémnych podmienkach, kde hodinky vystavovalo rôznym nadmorským výškam, mimoriadne vysokým a nízkym teplotám, tepelnému šoku, hlbokému ponoru, zmrazeniu a rozmrazeniu, rôznym nárazom a tiež vibráciám. Apple Watch Ultra to zvládli bez akýchkoľvek problémov!

Fanúšikov Apple tiež poteší dlhšia výdrž batérie na jedno nabitie. Apple Watch Ultra ponúkajú vďaka väčšiemu telu aj väčší akumulátor, pri ktorom sľubujú až 36 hodín na jedno nabitie v štandardnej prevádzke a 60 hodín na jedno nabitie v špeciálnom úspornom režime.

Apple Watch Ultra
Zdroj: Instagram / thesmarty007 / watchcentro (úprava redakcie)

Z vlastných skúsenosti môžeme napísať, že Apple Watch Ultra budete dávať na nabíjačku približne raz za 2 – 3 dni, čo nie je zas až také strašné. Navyše podporujú aj rýchle nabíjanie, vďaka čomu má ich akumulátor pomerne rýchlo dostatok energie na to, aby ste ich mohli používať trebárs ďalších 24 hodín.

Prečítajte si tiež  Koľko bude stáť Samsung Galaxy S23? Nebude o moc lacnejší, než súčasný iPhone 14

Čo viac teda dodať? Apple Watch Ultra sú preverené všetkými možnými spôsobmi a aby toho nebolo málo, ponúkajú aj špičkovú tréningovú aplikáciu, dokážu zobrazovať mapy a navigovať používateľa, je v nich k dispozícii celá paleta interaktívnych ciferníkov, ktoré sa dajú individualizovať a hlavne si do nich viete nainštalovať akúkoľvek apku z App Store. Apple Watch Ultra kúpite za najlepšie ceny na Slovensku po kliknutí na tento odkaz. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -