Remienok Solo Loop aj na Slovensku a navyše o polovicu lacnejšie

Viacero našich čitateľov vyjadrilo sklamanie keď zistili, že Solo Loop nebude dostupný na Slovensku. Ak si ho chcete zaobstarať, musíte zájsť do susednej Viedne. V Rakúsku vás vyjde na 49,99€. Našťastie aj v tomto prípade existujú alternatívy a my vám ukážeme jednu, ktorá sa oplatí.

Spoločnosť Innocent ponúka svoj vlastný Solo Loop, ktorý síce nepochádza priamo od Apple, no kvalitou a spracovaním dorovná originál. K dispozícii je v piatich samostatných farbách: Black, Navy Blue, Pink, RED a White, ktoré ladia so skutočnými prevedeniami Apple Watch.

Nakoľko je Solo Loop veľmi „individuálna záležitosť“, na výber sú tri veľkosti: S-130mm, M-143mm a L-156mm. S tým súvisí aj to, že si musíte pred kúpou dobre zmerať zápästie. Presný návod nájdete v galérii.

Tak isto si treba dávať pozor na správny výber rozmerov remienku, nakoľko sa dá zaobstarať na menšie Apple Watch (38/40mm) ale aj na väčšie modely (42/44mm).

Najväčším benefitom je potom cena. Toto príslušenstvo zakúpite za 24,99€ (všetky farby aj veľkosti), čo je o polovicu menej, ako pýta Apple. Do pozornosti dávame aj materiál, ktorým je kvalitný flexibilný silikón. Určite sa nemusíte báť lacných čínskych napodobenín s niekoľkotýždňovou životnosťou.

K dispozícii je aj zľavový kupón „SVETAPPLE10„, ktorý je platný do 21.12.2020. Stačí ho zadať pri objednávke tovaru a automaticky naň dostanete 10% zľavu.

Na záver spomenieme, že Innocent Store spustil vianočného nákupného poradcu, cez ktorého vybavíte darčeky pre každého Apple fanúšika. Pri nákupe nad 39€ dostávate poštovné zadarmo a na Facebooku sa môžete zapojiť do vianočnej súťaže o iPhone 12, AirPods Pro či 100€ poukážku na nákup v internetovom obchode.

Prečítajte si tiež  iOS 11.0.2 je von!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJinnocentstore
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.