Ak chcete nové Apple Watch od spoločnosti Apple, máme pre vás dobrú správu. Internetové obchody majú totiž ešte stále zásoby Apple Watch Series 8, ktoré majú extrémne veľa najrôznejších funkcií, nádherný dizajn a displej a hlavne ich viete získať za mimoriadne výhodnú cenu. Ide o produkt, ktorý budete používať pokojne aj niekoľko rokov.

Apple Watch Series 8 majú veľký AMOELD displej s vysokým rozlíšením a špičkovým zobrazením. Samozrejmosťou je dotyková funkcia či technológia Always-on. Hodinky tiež disponujú výkonným procesorom S8, ktorého súčasťou je 32 GB interné úložisko. A ak si myslíte, že tento model nemá zaujímavú senzorovú výbavu, tak ste na omyle. Jeho súčasťou je sledovanie srdcového tepu, oxymeter, teplomer, možnosť merať EKG či veľa ďalších technológií. Samozrejmosťou je aj GPS či barometer, čo sa vám hodí napríklad pri behaní, alebo výletoch po meste.

Ak sa pozrieme na cenu Apple Watch Series 8, hodinky sa štandardne predávali za 539 €. Ich nástupca, ktorý je však len zanedbateľne lepší je k dispozícii paradoxne lacnejšie, už od 479 €, avšak Apple Watch Series 8 môžete získať po kliknutí na tento odkaz už za 379 €, čo sa z nášho pohľadu určite oplatí. Dokonca nájdete aj výhodnejšie ponuky, no treba počítať s tým, že môže ísť o vystavené kusy.

Apple Watch Series 8 sú ako stvorené na šport, ale aj bežné nosenie 

Apple Watch Series 8
Zdroj: YouTube / TomsGuide / EntendendoiPhone (úprava redakcie)

Inteligentné hodinky Apple Watch Series 8 budete používať podobne, ako iPhone. Stane sa z nich neoddeliteľný partner, ktorý vám bude pomáhať v rôznych situáciách. Okrem ukazovania času na jeho displeji uvidíte aj notifikácie, môžete reagovať na správy či zdvihnúť hovory. Samozrejmosťou je tiež pohodlné platenie cez Apple Pay či podpora aplikácií od vývojárov tretích strán, ktoré stiahnete cez App Store.

V neposlednom rade treba spomenúť, že hodinky majú aj množstvo vstavaných apiek, ktoré vám budú slúžiť napríklad vo fitku, alebo výletoch. Cez tréning si aktivujete sledovanie aktivity, cez Mapy sa pozriete, kde sa práve nachádzate a predpoveď počasia vám ukáže, čo na vás v najbližších hodinách čaká. Je to skrátka návykové.

Je síce pravda, že Apple Watch Series 8 majú iba jednodňovú výdrž batérie, ale pri menej náročnom používaní zvládnu aj dva dni. Hlavne treba doplniť, že na ich pravidelné nabíjanie, ktoré je navyše veľmi rýchle si už po pár dňoch zvyknete. Veď je to to isté, ako keby ste nabíjali iPhone.

Prečítajte si tiež  Pozrite sa na iPhone 6 za viac ako 48 miliónov dolárov!

Ak sa vám teda Apple Watch Series 8 zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich môžete získať za 379 €. Môže ísť o zaujímavý vianočný darček pre vašich blízkych, ale rovnako si hodinkami môžete urobiť radosť aj vy sami. Je to ďalší užitočný kúsok technológie, ktorý bude dávať vo vašom živote zmysel.

Loopi
REKLAMA

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -