Ak radi trénujete a potrebujete zaznamenať svoje aktivity, existuje lacné a elegantné zariadenie, ktoré vám s tým pomôže. Amazfit Band 7 je jednoduchý a kompaktný náramok, ktorý vám počas tréningu nebude zavadzať na ruke. Najlepšie na ňom je, že ho teraz v zľave kúpite za fantastickú cenu.

Náramok ponúka elegantný dizajn a hranatý tvar, ktorého súčasťou je veľký 1,47″ Always-on displej s dotykovým ovládaním. Amazfit Band 7 môžete spárovať s akýmkoľvek iOS alebo Android zariadením a obsahuje množstvo funkcií, ktoré sú priamo zamerané na šport. Rovnako však bude sledovať aj bežné aktivity, ako počet prejdených krokoch, spánok, zmeria vám tep počas toho, ako ste v práci a samozrejmosťou je tu aj oxymeter.

Štandardná cena za tento náramok štartuje na úrovni 44,9 €, no po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať lacnejšie, už od 35,55 €. To je brutálne výhodná cena, pri ktorej sa nákup tohto zariadenia určite oplatí. Veď podobné peniaze stojí mesačná permanentka do fitness centra.

Amazfit Band 7
Zdroj: Amazfit

Amazfit Band 7 je vytvorený tak, aby vás neustále motivoval k pohybu. Rovnako vám však dokáže poskytnúť aj tu najzákladnejšiu informáciu – koľko je práve hodín. Súčasťou náramku je aj podpora veľkého množstva športov či aktivít, medzi ktorými nechýba beh, cyklistika, joga, golf ale aj plávanie. Amazfit Band 7 je vodotesný, pretože spĺňa normu 50 m (5 ATM). Toto všetko pri váhe len 28 gramov.

Brutálnou výhodou pri Amazfit Band 7 je jeho výdrž batérie. Zariadenie zvláda podľa výrobcu až 28 dní na jedno nabitie, no pri bežnej prevádzke počítajte s polovičnou 14 dňovou hodnotou. Aj to je ale viac ako postačujúci údaj, ktorý vám bude určite stačiť.

Nechcete Amazfit? Kúpte si Xiaomi Smart Band 7. Stojí skoro rovnako 

Xiaomi Smart Band 7
Zdroj: Instagram / YouTube / Mike O’Brien (úprava redakcie)

Pokiaľ sa vám nepáči Amazfit Band 7, prípadne preferujete inú značku, je to úplne v poriadku. Za výbornú cenu si totiž viete kúpiť aj Xiaomi Smart Band 7, ktorý dokáže viac-menej to isté. Štandardne sa predáva za 49,99 €, no po kliknutí na tento odkaz ho získate už za 37 €.

Taktiež v ňom nájdete kvalitný AMOLED displej s vysokým rozlíšením, dlhú výdrž batérie na jedno nabitie, kompatibilitu s iOS aj Android zariadeniami či celú paletu senzorov, ktoré vás budú sledovať vo dne, v noci. Tak na čo ešte čakáte?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 8 kúpite v zľave. Teraz sa oplatia viac, ako kedykoľvek predtým
Môže ťa zaujímať
- Reklama -