Chodíte radi športovať a potrebujete si zaznamenať svoje aktivity do jednoduchého zariadenia, ktoré vám nebude počas tréningu zavadzať na ruke? Amazfit Band 7 je skvelou voľbou, ktorú teraz kúpite za mimoriadne výhodnú cenu. Je ľahký, kompaktný a vydrží extrémne dlho na jedno nabitie.

Tento smart fitness náramok ponúka hranatý tvar a pomerne veľký 1,47″ Always-on displej s dotykovým ovládaním. Spárujete ho s operačnými systémami iOS aj Android cez Bluetooth a tešiť sa môžete na skutočne široké spektrum funkcií, ktoré sa týkajú športu, ale aj každodenného používania. Spomeňme napríklad meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter či hľadanie mobilu.

No a cena? Ako sme naznačili v nadpise, toto zariadenie je extrémne lacné. Amazfit Band 7 sa bežne predáva za 44,9 €, no po kliknutí na tento odkaz ho môžete získať už za 36,9 €. Za takéto peniaze si veľakrát nekúpite ani mesačnú permanentku do niektorých fitness centier. Je to úplne minimálna investícia v porovnaní s tým, čo inteligentný náramok dokáže.

Amazfit Band 7
Zdroj: Amazfit

Počas celého dňa vás bude motivovať k pohybu a zároveň vám ochotne prezradí, koľko je práve hodín. V takomto režime sa vie náramok správať podobne, ako klasické inteligentné hodinky. Náramok samozrejme podporuje množstvo športových aktivít od behu, cez cyklistiku, až po jógu, golf či plávanie. Logicky mu preto neublíži ani voda, keďže je voči nej odolný vďaka norme 50 m (5 ATM).

Ako sme už naznačili vyššie, výhodou tohto remienku sú jeho kompaktné rozmery, ako aj nízka váha, ktorá je len 28 gramov. Častokrát preto zabudnete, že ho máte vôbec na ruke.

Amazfit Band 7
Zdroj: Amazfit

Nakoniec nemôžeme zabudnúť ani na špičkovú výdrž batérie. Inteligentný remienok zvládne v tom najúspornejšom režime až 28 dní na jedno nabitie, avšak pri bežnej kombinovanej prevádzke je to skôr 14 – 18 dní. Aj tak ide o super hodnoty, ktoré sa vám v praxi hodia.

Alternatíva od Xiaomi za rovnakú cenu

Xiaomi Smart Band 7
Zdroj: YouTube / Mobilissimo.ro / Michael Elsegood (úprava redakcie)

Napokon ešte napíšeme, že skvelou alternatívou pre Amazfit Band 7 môže byť konkurenčný remienok Xiaomi Smart Band 7, ktorý sa bežne predáva od 49,99 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ho kúpite od 40 €.

Taktiež obsahuje množstvo funkcií, skvelú výdrž batérie, ako aj kvalitný displej. Rozhodnutie, pre ktoré zariadenie sa rozhodnete teda nechávame na vás.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPad Air M1 kúpite tesne pred začiatkom školského roka v zľave
Môže ťa zaujímať
- Reklama -