Ak ste nároční a hľadáte absolútne špičkové inteligentné hodinky, máme pre vás jeden tip. Garmin Epix Pro G2 majú moderný displej, extrémnu odolnosť či výdrž batérie a takisto plno špičkových senzorov. Na Slovensku ich kúpite v zľave za veľmi výhodnú cenu. Ani sa nečudujeme, že konkurujú Apple Watch Ultra 2.

Zariadenie sa ovláda cez 1,4″ AMOLED displej s rozlíšením až 454 x 454 px a funkciou Always-on. Chráni ho tvrdené sklo Gorilla Glass a Garmin Epix Pro G2 spĺňajú normu americkej armády MIL-STD-810. V skratke prežijú aj apokalypsu a sú vodotesné v rámci certifikácie 100 M (10 ATM), takže im neublíži bazén ani more. Čo sa týka snímačov, zariadenie disponuje meraním srdcového tepu, oxymerom, sledovaním spánku, ale aj krokomerom či kontrolou stretu. Takisto mu nechýba ani dvojpásmové GPS.

Keď sa dostaneme ku cene týchto hodiniek, štandardne začína v ich 51 mm verzii na hranici 949 €. Dobrou správou, ale je, že po kliknutí na tento odkaz ich získate už za 821 €, vďaka čomu krásne ušetríte.

Garmin Epix Pro G2
Zdroj: YouTube / Shervin Shares / Connect The Watts (úprava redakcie)

Garmin Epix Pro G2 vás budú sledovať vo dne v noci a zmerajú vám aj fyzickú kondíciu, čo sa hodí pri tréningoch. Takisto je v nich technológia Pacepro, v rámci ktorej sledujú dáta z behu do kopca a potom vám interpretujú pokroky. Pacepro využíva dáta z vášho VO2 Max a histórie tréningov. Aby toho nebolo málo Garmin Epix Pro G2 vám odporučia vhodné tréningy a takisto vám poradia, ako s regeneráciou. Majú tiež silné LED svetlo, ale aj funkcie ako výškomer, barometer, kompas a podobne.

V neposlednom rade stoji za zmienku prítomnosť NFC a bezkontaktných platieb Garmin Pay či skutočne slušná výdrž batérie na jedno nabitie. Hodinky dosahujú v úspornom režime až 31 dní, no pri aktívnom používaní je to veľmi slušný týždeň. Nebudú vás teda otravovať pravidelným nabíjaním. Ak sa vám Garmin Epix Pro G2 páčia, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite už za 821 €. A keďže ide o jeden z najvydarenejších modelov výrobcu, sme si takmer istí, že s ním budete veľmi spokojní. Ako sme totiž naznačili na začiatku, veľa ľudí si Garmin Epix Pro G2 vyberá namiesto Apple Watch Ultra 2 v tej istej cene. A my sa tomu úprimne zas až tak veľmi nečudujeme…

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  LG kopíruje Apple Watch!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -