Ak hľadáte špičkové inteligentné hodinky na šport alebo outdoorové aktivity, ktoré vám vydržia viac ako jeden alebo dva dni na jedno nabitie, určite sa obzeráte po produktoch od spoločnosti Garmin. Táto značka je mnohými označovaná za to najlepšie, čo si môžete aktuálne kúpiť a my s tým súhlasíme. Problémom však býva cena, ktorá vie byť poriadne vysoká. Ak sa ale dokážete uspokojiť so staršou generáciou zariadenia, ktorá je stále veľmi dobrá, ušetríte stovky eur.

Aby sme boli presnejší, najmodernejšie Garmin Genix 7X Pro zoženiete po kliknutí na tento odkaz za najvýhodnejšiu cenu od 821,9 €, pričom samotný výrobca ich predáva až od 1 199 €. Vďaka tomu ušetríte skoro 400 €! Na druhej strane však môžete urobiť ešte jednu vec a tou je výber staršej generácie Garmin 6X Pro. Hoci vám neponúkne toľko technológií, ako nástupca, stále ich má k dispozícii mnoho a po kliknutí na tento odkaz hodinky zoženiete už od 457,27 €. Sú tak teda skoro o polovicu lacnejšie.

Garmin 6X Pro sú nabité funkciami na všetky možné športy

Garmin Fenix 6X Pro
Zdroj: YouTube / Insomnia / TRAILRUNNINGReview (úprava redakcie)

Tieto hodinky majú samozrejme veľmi široké využitie pre bežcov, cyklistov, plavcov, turistov a XY ďalších športovcov, ktorí ich budú vedieť vyťažiť na 100 %. Hodinky majú nádherný dizajn a samozrejme si ich môžete cez Bluetooth sprárovať s aplikáciou pre mobilné zariadenia s operačným systémom iOS alebo Android. Toto má Garmin vymyslené skoro najlepšie spomedzi všetkých ostatných výrobcov inteligentných hodiniek. Ide totiž o apku, ktorá naozaj funguje.

Samozrejmosťou sú v prípade Garmin 6X Pro aj tradičné funkcie, ako budík, kalendár, stopky, GPS a veľa ďalších. Rovnako tak sa môžete tešiť aj na intuitívne používateľské rozhranie. Za veľkú prednosť Garmin 6X Pro potom považujeme presné údaje o výkone počas cvičenia a to vrátane intervalového tréningu, krokomera, rýchlosti, tempa, tepovej frekvencie, tepových zón, úrovne regenerácie tela, virtuálneho trénera, výpočtu kalórií, vyjdených poschodí a vzdialeností.

Výdrž batérie ako z rozprávky 

Nakoniec to najlepšie – výdrž batérie. Spoločnosť Apple uvádza, že jej hodinky zvládnu na jedno nabitie v štandardnom režime 18 hodín alebo 36 hodín, ak si kúpite drahý model Ultra.

Reálne sa viete v rámci bežného používania dostať zhruba na dvojnásobok týchto hodnôt no aby sme boli objektívni, Garmin 6X Pro sa im iba z vysoka smejú. Hodinky totiž zvládajú neuveriteľných 21 dní na jedno nabitie, čo znamená, že ich budete dávať na nabíjačku približne raz za 2 až 3 týždne!

Prečítajte si tiež  Takto mohli vyzerať senzory na prvých hodinkách Apple Watch

Pokiaľ si ich teda chcete kúpiť, najlacnejšie ponuky slovenských predajcov nájdete na tomto odkaze. Hoci už Garmin 6X Pro zďaleka nie sú nové, stále ich môžeme označiť za veľmi dobré hodinky a vzhľadom na cenu sa ich nákup javí ako veľmi rozumný. Rozhodnutie, či si kúpiť novší alebo starší model však musíte urobiť sami.

Garmin Fenix 6X Pro
Zdroj: Garmin

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here