Nebudeme si klamať, Garmin Fenix 7 Pro Sapphire Solar sú jedny z najlepších inteligentných hodiniek na trhu hneď z viacerých dôvodov. Toto zariadenie je vhodné na širokú paletu najrôznejších športov, má kvantum presných senzorov a vďaka úspornej prevádzke a solárnemu dobíjaciemu sklíčku Power Sapphire™ vydrží až 22 dní na jedno nabitie. Teraz môžete navyše Garmin Fenix 7 Pro Sapphire Solar kúpiť za extrémne výhodnú cenu.

Garmin Fenix 7 Pro Sapphire Solar sú vybavené 1,3″ MIP (transflektívnym) displejom s rozlíšením 260 x 260 pixelov, ktorý vám zobrazí všetky dôležité informácie a zároveň dokáže ušetriť obrovské množstvo energie. Ich súčasťou je aj dvoj-frekvenčný GPS systém či senzory, ako akcelerometer, barometer, gyroskop, výškomer či kompas, vďaka čomu budú hodinky vždy poznať vašu presnú polohu. Garmin Fenix 7 Pro Sapphire Solar disponujú samozrejme aj krokomerom a zo zdravotných funkcií snímačom srdcového tepu, pluzným oxymetrom a teplomerom. Sú teda vhodné ako na bežné nosenie, tak aj na šport.

No a cena? Garmin Fenix 7 Pro Sapphire Solar sú dostupné v rôznych prevedeniach avšak na jednu z najpopulárnejších verzií so solárnym nabíjaním a zafírovým sklíčkom si na ne štandardne musíte pripraviť aspoň 949 €. Dobrou správou preto je, že ich po kliknutí na tento odkaz hodinky získate už za 860 €, vďaka čomu na nich veľmi slušne ušetríte. Nezabúdajte, že ide o ten najlepší produkt vo svojej triede, ktorému konkurujú aj Apple Watch Ultra. Ak si teda Garmin Fenix 7 Pro Sapphire Solar kúpite, nebudú vám slúžiť rok, ale oveľa dlhšie. Sú totiž aj mimoriadne odolné.

Hodinky s brutálnou odolnosťou, výdržou batérie a tiež výbavou 

Garmin Fenix 7 Pro Sapphire Solar
Zdroj: YouTube / DesFit (snímka obrazovky)

Vyplýva to z ich polymérovej konštrukcie, ale tiež odolnosti voči vode v rámci normy 100 M (10 ATM). Ako sme tiež spomenuli vyššie, tieto hodinky majú zafírové sklíčko, ktoré nielen že sa ťažko rozbíja, ale za normálnych okolností doň nie je možné urobiť ryhu.

Garmin Fenix 7 Pro Sapphire Solar tiež dokážu merať úroveň vášho stresu, sledovať váš spánkový režim, odhadnú hodnotu VO2, vypočítajú spotrebu kalórií a vďaka prítomnosti funkcie NFC a technológie Gamrin Pay s nimi zaplatíte rovnako ľahko, ako cez Apple Pay.

Ich nespornou výhodou je potom vyššie uvádzaná výdrž batérie, ktorá môže podľa výrobcu vďaka solárnemu nabíjaniu dosiahnuť až 22 dní avšak v praxi počítajte skôr s dvoma týždňami na jedno nabitie. Také Apple Watch Ultra, ktoré nezvládnu podľa oficiálnych štatistík ani dva dni môžu týmto údajom len ticho závidieť.

Prečítajte si tiež  AirPods 3 zoženiete vo výraznej zľave. Konečne je to rozumná voľba, ktorá sa oplatí

Ak vás teda Garmin Fenix 7 Pro Sapphire Solar zaujali, po kliknutí na tento odkaz ich získate za extrémne výhodnú cenu. Lepší a univerzálnejší športový „tracker“ budete na našom trhu hľadať pravdepodobne len veľmi ťažko. Tak na čo ešte čakáte?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -