Ak hľadáte tie najlepšie inteligentné hodinky na trhu, určite by ste nemali prehliadnuť Garmin Fenix 7X, ktoré sú vyladené takmer do dokonalosti. Majú neuveriteľne presné senzory, ktoré vás dokážu sledovať vo dne i v noci a podporujú kvantum športov, kde si každý nájde to svoje. Navyše, teraz ich môžete kúpiť v zľave za fantastickú cenu.

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar sa spoliehajú na veľký 1.4″ transreflexívny displej s rozlíšením 280 x 280 pixelov, ktorý vám dokáže zobraziť prehľadné informácie v akejkoľvek situácii. Obrazovka sa navyše v podstate nedá poškriabať, nakoľko ju chráni zafírové sklíčko a aby toho nebolo málo, jej súčasťou je integrované solárne nabíjanie. Čítate správne. Hodinky obsahujú samozrejme aj GPS a ponúkajú extrémnu výdrž batérie.

Bežná cena za Garmin Fenix 7X Sapphire Solar štartuje na hranici 999 €, avšak po kliknutí na tento odkaz môžete inteligentné hodinky kúpiť už 799 €. Ušetríte tak niekoľko stoviek eur a získate zariadenie, ktoré je považované za jedno z najlepších vo svojej triede. Častokrát sú Fenix 7X prirovnávané ku Apple Watch Ultra, ako ich veľký konkurent.

Garmin Fenix 7X pripojíte na iPhone aj Android 

Zdroj: Wareable / triathlete (úprava redakcie)

Spoločnosť Garmin vyvinula svoju vlastnú aplikáciu Garmin Connect, vďaka ktorej dokážete inteligentné hodinky pomerne jednoduchým spôsobom prepojiť so svojim mobilným zariadením s operačným systémom iOS alebo Android.

Vďaka tomu budete mať perfektný prehľad o tom, čo sa deje na vašom zápästí vrátane informácií o meraniach tepu, frekvencii dýchania či dát z pulzného oxymetra, ktorým sú Garmin Fenix 7X vybavené.

Aby toho nebolo málo, Garminu sa už pred rokmi podarilo vyriešiť aj platenie hodinkami. Aj keď Fenix 7X nepodporujú Apple Pay, využiť môžete alternatívnu službu Garmin Pay, ktorá funguje podobným spôsobom. Stačí, aby ju podporovala vaša banka a o platby sa postará NFC čip ukrytý priamo v hodinkách.

Z výdrže batérie Garmin Fenix 7X Sapphire Solar sa posadíte na zadok 

Garmin Fenix 7X
Zdroj: YouTube / Smartwatch Labs / The Outdoor Workshop (úprava redakcie)

To, v čom Garmin Fenix 7X Sapphire Solar v podstate nemajú konkurenciu je ich neuveriteľná výdrž batérie. Zariadenie je celé postavené tak, aby zvládlo čo najdlhšiu dobu mimo nabíjačky. Pomáha tomu úsporný transreflexívny displej ale aj solárne nabíjanie, ktoré je v ňom integrované.

A aké sú teda údaje? Podľa spoločnosti Garmin môžete používať Fenix 7X až 37 dní na jedno nabitie. Bavíme sa však o extrémne úspornom režime, ktorému sa budete chcieť pri takto schopných inteligentných hodinkách určite vyhnúť. Našťastie však zvládajú bez väčších problémov 2 – 3 týždne aktívneho používania, čo je v porovnaní s Apple Watch Ultra a ich smiešnou 2 – 3 dňovou výdržou neskutočný rozdiel.

Prečítajte si tiež  Soundbar Samsung HW-Q600 kúpite v zľave. Má špičkový zvuk a nie je drahý

Ak teda hľadáte extrémne odolné a technologicky vybavené inteligentné hodinky za výhodnú cenu, výberom Garmin Fenix 7X Sapphire Solar určite neurobíte krok vedľa. Najvýhodnejšie ponuky na ich nákup nájdete po kliknutí na tento odkaz. Myslite však na to, že dokonalú kompatibilitu s iOS zariadením vám kvôli určitým obmedzeniam na strane spoločnosti Apple neposkytnú. Ak teda budete chcieť cez hodinky telefonovať, alebo odpovedať na správy, kúpiť si musíte drahšie Apple Watch Ultra.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here