Spoločnosť Garmin patrí už celé roky medzi popredných výrobcov inteligentných hodiniek a fitenss trackerov, ktoré majú bohatú používateľskú základňu na Slovensku, ale aj vo svete. Jedným z modelov, ktorý je stále veľmi dobrou voľbou sú hodinky Garmin Fenix 7X Solar. Teraz ich môžete získať v zľave za veľmi výhodnú cenu. Ide o zariadenie, ktoré vám bude robiť radosť niekoľko dlhých rokov.

Populárne Garmin Fenix 7X Solar majú k dispozícii displej s uhlopriečkou 1,4 palca a rozlíšením 280 x 280 pixelov. Okolo neho sa nachádza elegantná oceľová luneta a v ňom potom technológia, ktorá dokáže získavať solárnu energiu zo slnka a tým dobíjať batériu hodiniek. Aj vďaka tomu majú Garmin Fenix 7X Solar neuveriteľnú výdrž, no ku tej sa dostaneme nižšie. V tejto časti sa ešte oplatí spomenúť, že na displeji si môžete zobraziť okrem rôznych ciferníkov a vstavaných aplikácií aj topografické mapy, ktoré dobre fungujú s veľmi presným GPS systémom.

Čo sa týka bežnej ceny hodiniek, výrobca ju v súčasnosti stanovil na relatívne mastných 849 €. Za takto vybavený produkt je to možno adekvátne, no nezabúdajme, že nejde o žiadnu horúcu novinku. Aj preto môžete Garmin Fenix 7X Solar kúpiť po kliknutí na tento odkaz už za 558 €. Oproti pôvodnej cene veľmi slušne ušetríte.

Garmin Fenix 7X
Zdroj: YouTube / Smartwatch Labs / The Outdoor Workshop (úprava redakcie)

Hodinky Garmin Fenix 7X Solar si samozrejme rozumejú ako s Androidom, tak aj s iOS a to vďaka prítomnosti veľmi dobre vyladenej aplikácie, ktorú si stiahnete buď z Google Play, alebo App Store. Nechýba tu navyše ani NFC čip, vďaka čomu s hodinami viete platiť cez službu Garmin Pay. Samozrejmosťou je potom celá paleta senzorov. Hodinky zvládajú sledovať váš srdcový tep či frekvenciu dychu. Takisto je v nich kvalitný pulzný oxymeter či ďalšie technológie, vďaka ktorým budete mať dokonalý prehľad o svojej aktivite a zdraví.

A keď sme pri tej aktivite, Garmin Fenix 7X Solar podporujú celé kvantum športov, pričom dokážu zaznamenávať mimoriadne presné údaje. Tie si viete následne medzi sebou rôzne porovnávať a kontrolovať. V neposlednom rade stojí za pozornosť aj výdrž batérie, ktorá môže so solárnym nabíjaním dosiahnuť až 37 dní na jedno nabitie. Samozrejme, v realite sa budete pohybovať skôr medzi 2 – 3 rýždňami, no aj tak ide o hodnotu, ktorá je v porovnaní s konkurenciou doslova extrémna.

Ak sa vám teda Garmin Fenix 7X Solar zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite od 558 €. Z nášho pohľadu ide o mimoriadne sofistikovaný produkt, ktorý aj fanúšikovia spoločnosti Apple často uprednostňujú pred Apple Watch. Možno to predsa len nebude náhoda…

Prečítajte si tiež  Klasické AirPods sú opäť v zľave. Zariadenie je ako stvorené pre bežného používateľa

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 950 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -