Pokiaľ chcete kvalitné športové inteligentné hodinky za rozumnú cenu Garmin Forerunner 255 môžu byť pre vás rozumnou a dostupnou voľbou. Toto zariadenie je plné technológií, má fantastickú výdrž batérie a teraz ho viete kúpiť v rámci mimoriadne výhodnej ponuky. Pre aktívnych používateľov, sú hodinky Gramin ako stvorené.

Začnime displejom, ktorý v prípade hodiniek Garmin Forerunner 255 využíva technológiu MIP. Zobrazí vám všetky dôležité informácie a zároveň je extrémne úsporná. Takisto je tu aj plnohodnotná senzorová výbava. Ide o snímač srdcového tepu, oxymeter (snímač hladiny kyslíka v krvi), krokomer, barometer, možnosť sledovania spánku či technológiu na sledovanie vašej fyzickej kondície. Hodinky sú tiež vybavené NFC čipom a s podporou technológie Garmin Pay s nimi ide platiť podobne, ako s Apple Pay (len si dobre overte, či technológiu podporuje vaša banka).

Čo sa potom týka ceny, Garmin Forerunner 255 sa štandardne predávajú za 349 €, avšak dnes ich viete aj vďaka zľavám získať oveľa lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sú dostupné už za 273 €, takže za ne zaplatíte stále výrazne menej, ako za hodinky Apple Watch SE 2. generácie.

Garmin Forerunner 255
Zdroj: YouTube / DesFit (úprava redakcie)

Veľkou výhodou hodiniek Garmin Forerunner 255 je ich odolnosť voči vode v rámci normy 50M (5 ATM). Vďaka tomu si s nimi môžete ísť aj zaplávať. Rovnako budete milovať aj výdrž batérie, ktorá môže dosiahnuť až 14 dní na jedno nabitie. Samozrejme to však záleží od toho, čo s hodinkami budete robiť a ako moc budete využívať energeticky náročné GPS.

Napokon ešte spomenieme, že Garmin Forerunner 255 boli vyrobené tak, aby sa príjemne nosili počas športu. Hodinky preto vážia iba 49 gramov, vďaka čomu vám nebudú zavadzať na ruke a zároveň sú dostatočne odolné, aby sa vám pri prvej menšej nehode nepoškodili. Pokiaľ sa vám teda Garmin Forerunner 255 zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať za 273 €. Nezabúdajte, že stále ide o zariadenie, ktoré pripojíte, ako ku iOS, tak aj ku Androidu. Rozhodnutie teda nechávame na vás.

Garmin Forerunner 255
Zdroj: YouTube / DesFit (úprava redakcie)

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Rapper stratil už 33 párov Apple AirPods!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -